#1 2024-06-12 08:22:18

pcexpertzilina6f
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

HTTP ERROR 500 (a ine chyby) na FREE hostingu

zdravim dievcata a chlapci.

skratim to: nefunguje nic na prvy krat (tak by sa to dalo zhrnut) - vzdy vsetko musim robit na niekolko krat, od prihlasovania, az po cokolvek v ramci WP. ani jednotlive stranky mi nikdy nezobrazia na prvy raz, tak vzdy musim mackat ctrl+r (reload v prehliadaci).

chyby su od "HTTP ERROR 500" az po "There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions." alebo skratka sa nezobrazi nic a neostava len stlacat ctrl+r.

vobec nie som expert na hostingy a WP, a navyse som na FREE hostingu, ale predpokladam, ze by to tak nemalo byt. co som tak hladal po fore, tak mozno by pomohla zmena verzie PHP?? ale to sa asi na FREE variante neda urobit.

otazka by asi mala zniet, da sa to nejako napravit? lebo s WP sa fakt neda robit, ked nic nejde.

za akukolvek pomoc dakujem.

EDIT:
najnovsie mi dava este nejaku novu chybu pri prihlasovani do wp (http://pcexpert-zilina.6f.sk/wp-login.php) - vzdy musim x krat stlacit ctrl+r aby som sa vobec dostal do zadavania mena a hesla:

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/users/pcexpertzilina6f/pcexpert-zilina.6f.sk/web/wp-content/themes/web-development/inc/class-tgm-plugin-activation.php on line 2640
There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.

Learn more about troubleshooting WordPress.

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 24576 bytes) in /home/users/pcexpertzilina6f/pcexpert-zilina.6f.sk/web/wp-content/plugins/elementor/includes/autoloader.php on line 294

EDIT2:
podobne chyby ako vyssie pri zobrazovani mojej (rozrobenej stranky), treba mi stlacit x krat ctrl+r, aby sa nieco zobrazilo:

EDIT3:
povodne bola tato otazka v casti fora venovanej WP, ale doslo mi, ze to nie je chyba vo WP, ale asi vo vseobecnosti hostingu, tak tuto otazku prenasam sem (a povodny topic vo WP casti fora som zmazal)

Offline

#2 2024-06-13 00:00:57

rydloscz
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-05
Příspěvky: 51

Re: HTTP ERROR 500 (a ine chyby) na FREE hostingu

Co ti na to mám říct, no došla paměť. To máš čistou instalačku Wordpressu ? Zdá se že ti tam žere paměť nějaké věc ve skriptu.

Offline

#3 2024-06-16 12:38:22

pcexpertzilina6f
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: HTTP ERROR 500 (a ine chyby) na FREE hostingu

dakujem za odpoved.

samozrejme, doslo mi, ked som ti to precital, ze ide teda asi o nejaky plugin a nieco s pamatou, tak som to preriedil a opravilo sa to. tato chyba sa objavila az neskor, tak bolo jasne, ze to bolo sposobene az niecim co som pridal/upravil neskor.

skor mi islo o to "HTTP ERROR 500" a podobne. uplne stacilo, ked som sa skusal dostat na prihlasovanie do WP (v tomto pripade pcexpert-zilina.6f.sk/wp-login.php), bud sa nezobrazilo nic (niekolko krat) alebo som dostal "HTTP ERROR 500" a podobne - jedina moznost ako sa dopracovat k uspesnemu prihlaseniu bolo mackat CTRL+R (reload aktualnej webstranky), a tym padom prejst cez vsetky chyby (a prazdne stranky), az som sa dostal po moznost zadat svoje udaje (administrator a pridelene heslo). toto je vlastne len taka neprijemnost, stale mackat CTRL+R, ked nieco robim vo WP - ibaze, napriklad ked sompridaval nejake menu v APPEARANCE/MENUS (vo WP), a tam nejake konkretne polozky, tak sa zobrazilo dole taka animacia (koliesko kde sa vo vnutri nieco toci), akoze animacia zobrazovala, ze sa teda moje menu pridava.. ale problem bol, ze sa to tocilo stale, a menu sa nepridalo. a myslim si, ze to je ta ista chyba co sposobuje, ze musim stale stlacat CTRL+R.

ale haluz sa stala aktualne: z nejakeho neznameho dovodu, z nicoho nic, to ide uplne bez problemov. otazka znie, ci niekto do toho zasiahol, alebo co sa stalo (ehm, to preriedenie pluginov to nebolo, lebo to mi robilo, aj ked bol WP cisty). neviem. budem to pozorovat a uvidime, ci sa to bude spravat v pohode.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK