#1 2022-09-09 12:48:21

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

[Vyřešeno] Nefunkční stránka po obnovení zálohy

Zdravím,
omylem jsem smazal v databázi soubory a provedl jsem její opětovné nahrání ze záloh dnešního dne ve 2:00 hod. Ve zmatku z vypadnuté a nefunkční stránky jsem dal obnovit FTP soubory z dnešního rána.
Databáze se na Endoře vytvořila sama včetně uživatele do této databáze, abych se do databáze dostal, změnil jsem heslo nové a moje.. Ale jelikož jsem nahrál soubory do FTP z dnešního rána, a záloha je také z dnešních 2 hodin ráno.. tak se nepropojí, protože neznají originální heslo do té databáze...

Můžete mi prosím poradit jak heslo vyzjistit či jak postupovat aby se to napojilo na poslední databázi s novým heslem ?
Jedná se o stránku nakup3D.cz
Databáze: webnew1640163611

Je možné zjistit staré heslo ? Lze obnovit stránky do původní podoby před obnovou FTP ? Jak postupovat aby to fungovalo ? ....

Děkuji mockrát... jsem z toho zoufalý..

Offline

#2 2022-09-09 12:53:49

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

Re: [Vyřešeno] Nefunkční stránka po obnovení zálohy

Při obnovení zálohy jsem web dal zálohovat na FTP serveru, takže by stačilo z něj ten web obnovit, jak se to provádí zpětně v FTP aplikaci ?

To by mohlo být řešení, obnovit poslední verzi před tou mojí zbrklostí /obnovením ranní verze.

Nějaký manuál či postup?

Děkuji.

Offline

#3 2022-09-09 19:48:44

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

Re: [Vyřešeno] Nefunkční stránka po obnovení zálohy

VYŘEŠENO NA JINÝCH FORECH:
Heslo k databázi je zafixované ve šložce: web / app / config / parameters.php kde se přepíše nové heslo v řádku 8 database password. A vše funguje !!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK