#1 2010-09-06 22:23:09

MetalHellOfExistence
Člen
Registrován: 2010-09-06
Příspěvky: 2

Re: Samovolné zobrazování paty, kde nemá =/

Dobrý večer všem,

mám problém s patou od endory, přestože používám i tag ENDORA k umístění paty na konci stránky (tag funguje), pata se mi zobrazuje samovolně na každé stránce jednotlivé galerie, když jí listuji.

Pro pochopení se podívejte na: zsradejov.4fan.cz, dejte Rubriku Galerie fotek a obrázků, zvolte si nějakou a klikejte na jednotlivé stránky, pokaždé se objeví nová lišta (takže jich je třeba 5 pod sebou najednou...)

Dělám web ve wordpressu, používám ale nextgen gallery, která je všeobecně nejznámější, takže pochybuji, že by byl problém tam.

Děkuji za jakoukoliv pomoc,
Tomáš Orlík

Offline

#2 2010-09-06 22:37:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Samovolné zobrazování paty, kde nemá =/

Problém je v galérií, že dočítava stránky pomocou ajaxu a tým že načíta nový obsah tak je tam automaticky dopísaná aj reklama. To máš to samé ako keby použiješ iframe na stránke, tak v každom sa ti zobrazí reklama lebo sa jedná o znovunačítanie obsahu kde sa dopisuje reklama. Prípadne ak vieš s kade to presne dočítava tak ju skús zamaskovať, ale nezabudni že 1 krát na stránke reklama musí byť wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2010-09-07 00:03:52

MetalHellOfExistence
Člen
Registrován: 2010-09-06
Příspěvky: 2

Re: Samovolné zobrazování paty, kde nemá =/

Děkuju za objasnění, určitě pomohlo... Nedá se to ale nast
avit tak, aby se ta pata zobrazovala jen tam, kde chci, aby se zobrazovala, proč se musí sama pořád loadovat? A nebo nedá se nějak pomocí css skrýt ta pata a pomocí tagu Endora ji nechat jednou zobrazit?

Nejsem zas až tak zběhlý v tvorbě webu, snad bych to dal, kdyby mi někdo aspon přibližně řekl, jestli to mám řešit přes css styly, nebo přímo někde v phpčku té galerie apod.

Díky za jakékoliv podněty

Offline

#4 2010-09-07 09:30:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Samovolné zobrazování paty, kde nemá =/

Ja by som to riešil priamo cez php tej galérie a hľadal súbor ktorý vnútorne dočítava pri preklikoch medzi stránkami. Prípadne môžeš všetky obrázky načítať na jedenkrát ako si to urobil a tým sa vyhneš dočítavaniu a viacnásobnému zobrazeniu reklamy. Teraz už len tú reklamu dole na stránke zvýrazniť, lebo je zelená na zelenom podklade a je nečitateľná wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK