#1 2010-09-05 23:51:31

NiKUss
Člen
Registrován: 2009-11-04
Příspěvky: 20

Re: Nelze se připojit k FTP

Zdravím endoráckou podporu smile
Problém:Nedaří se mě připojit na FTP server.
Zkoušel sem vytvořit nového uživatele, či měnit heslo nastavovat hostitele.Když se chci připojit, server má odezvu a ani nehlásí špatné heslo ani jméno uživatele..Po chvíli jako bych byl autorizován, ale dál už mě od serveru nepřijdou žádné dat. pakety.. Když zadám nesprávné heslo,jméno hned to vypíše pětsettřicítku, což je jak víme (530 Login incorrect). Prosím jestli by jste se na to mohli mrknout.. Jednou jsem měl kdysi někde na nějakém serveru podobný problém, technik psal že to byla celkem záhada.. :idea:
Předem děkuji za pozornost  smile

Uživatel:nikuss
Doména:xbew.eu

Offline

#2 2010-09-06 09:59:26

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Nelze se připojit k FTP

Uzivatel dr_6547sdds mi bez problemu funguje. Doporucil bych ale nepouzivat * v hesle. Zkuste si prepnout aktivni a pasivni pripojeni v klientu.

Offline

#3 2010-09-06 21:20:41

NiKUss
Člen
Registrován: 2009-11-04
Příspěvky: 20

Re: Nelze se připojit k FTP

Děkuji za rychlou odezvu. Bylo to tím pasiv.
Jen tak letmo, není vhesle to trochu divné omezovat se na znaky?? Bezpečnost je prostě bezpečnost. Potom příjde nějaký lucker s brutalforce a mám po datech.. smile Teda podle toho, za kolko požadavků, za určitý čas se zabanuje IP.. No, nebudem vám do toho mluvit smile sem rád že sem rád wink
Můžete Lock smile

Offline

#4 2010-09-06 22:41:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Nelze se připojit k FTP

To by musel byť dobrý hacker, ja osobne používam veľké, malé písmená a čísla o dĺžke 20 a viac znakov, už len toto by mu trvalo roky prelomiť ;o) OK zamykám tému,


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK