#1 2020-09-20 13:45:02

testfilip4048ucz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Neaktualizace a formulář s přílohou

Už je to druhý den a téměř skoro 24 hodin a stránka na mém prohlížeči se stále neaktualizovala, stále nejsou vidět nejnovější styly. I přes to, že když jsem zkusil jiný prohlížeč tak tam už ty styly byly aplikované. Také na jiné stránce mám formulář s přílohou na mém localhost php serveru tento formulář funguje i když také to chvíli trvalo než se to rozjelo, ale jak říkám, už je to téměř 24 hodin a stále nic, ani styly nejsou aplikované? A co se týče toho php, je třeba ho zkopírovat do jiné složky?

Offline

#2 2020-09-20 14:02:26

testfilip4048ucz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: Neaktualizace a formulář s přílohou

Omlouvám se, má chyba. Už jsem to asi vyřešil, ale na jednom mém prohlížeči se ta webová stránka stále neaktualizovává. Nevíte co s tím? Také nějaký soubor filter_content.js hlásí spoustu errorů v konzoli, ten není můj, nevíte o co se jedná?

Offline

#3 2020-09-20 14:42:08

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Neaktualizace a formulář s přílohou

Dobrý den, tvorbou a úpravou stránek se nezabýváme. U mně se vaše stránka zobrazuje korektně, neeviduji žádné chyby v konzole. Pokud používáte obsah v html souborech, ten je převažně cachován prohlížečem a jeho znovunačtení je potřeba vynutit nikoliv jen obnovou (to se načte z mezipaměti prohlížeče) ale pomocí tvrdé obnovy CTRL+F5.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK