#1 2020-06-19 12:10:03

draciastopa
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Facebook blokuje 6f.sk domenu

Dobry den, mame u vas stranku na 6f.sk domene. Asi den/dva dozadu zacal facebook blokovat nase stranky z tejto domeny ako porusujuce community standards, vymazal vsetky prispevky obsahujuce odkazy. Po par pokusoch sme zistili ze to blokuje komplet vsetko z 6f.sk.

Ohladom tej nasej stranky sme im samozrejme pisali ale zatial bez odozvy. Kedze sa vsak jedna o komplet vsetky stranky na tejto domene, je mozne nejak zasiahnut zo strany endora?

Offline

#2 2020-06-19 19:36:52

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Facebook blokuje 6f.sk domenu

Dobrý den, je mi líto, v tomto jsme bezradní stejně jak vy. Jelikož na doméně 6f.sk běží desetitisíce stránek, postačí jedna která je v rozporu z facebookem a ten zablokuje celou doménu. Řešením je přechod na vlastní doménu 2 řádu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2020-07-28 12:46:54

kovkygeckos
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Re: Facebook blokuje 6f.sk domenu

Dobrý den.
Mě FB blokuje g6.cz..... Doménu jsem si zaplatila na celý rok a je mi úplně k ničemu. Potřebuji, aby s FB fungovala. Je to od Endory pěkný podraz! V době sociálních sítí prodávat domény, které jsou na černé listině. Hledám cestu jak z toho ven. Je možné třeba doménu změnit třeba na 4fun.cz?
Díky Katka.

Offline

#4 2020-08-09 14:05:40

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Facebook blokuje 6f.sk domenu

Dobrý den, doménu g6.cz neprodáváme, poskytujeme ji zdarma k webhostingu FREE, PLUS nebo MEGA. Na této doméně běží tisíce stránek tisíců uživatelů. Nelze tedy ohlídat obsah všech uživatelů aby splňoval pravidla facebooku. To samé platí pro všechny domény 3 řádu které zdarma poskytujeme k užívání. Placený webhosting lze přesunout na jinou doménu dle podmínek použití.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK