#1 2018-10-17 21:03:19

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Dobrý den přeji,
tohle už je vážně nouze a už se v tom topím řádky hodin a stále bez výsledku. V PSPadu si něco naprogramuju a přes F10 se mi to zobrazí tak jak jsem chtěl. Endoru jsem si zvolil jako můj webhosting a vše co jsem vytvořil se mi zde zobrazilo až na dvě věci. Endora mi nechce zobrazit (pdf soubor) na který odkazuji = z mého pc, nemyslím teď na pdf soubor z nějaké jiné stránky. Další je složka fotek, kterou když jsem v PSPadu vytvořil a je také funkční v PSPadu, ale jakmile jsem vše nahrál na endoru a při následném zobrazení subdomény, na které složka má být mi to vyhodí Not Found. Už opravdu nevím co s tím..Kdyby zde nějak šli naposílat fotky, které jsem si připravil a chtěl zde vložit, asi by to bylo snažší.

Složka fotek přes <iframe src="Zápasy_Silver Knights Břest" allowfullscreen width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>

Odkaz na mnou vytvořený pdf soubor <ul><li>Pravidla Záhorské hokejové extraligy (ZHEL) naleznete zde: <a href="Pravidla ZHEL 2018-19 (doplnění).pdf" style="text-decoration:none"><font color="white"><u><b>Pravidla ZHEL pro sezonu 2018/19</b></u></font></a><b> (soubor pdf) </b></li></ul>

Pomoooc sad

Offline

#2 2018-10-17 23:10:11

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Tak jsem ještě provedl změnu názvů ve složce, kde mám vše nahrané, pochopitelně i v PSPadu viz. zde:

<ul><li>Pravidla Záhorské hokejové extraligy (ZHEL) naleznete zde: <a href="pravidlazhel201819.pdf" style="text-decoration:none"><font color="white"><u><b>Pravidla ZHEL pro sezonu 2018/19</b></u></font></a><b> (soubor pdf) </b></li></ul>

<iframe src="zapasysilverknightsbrest" allowfullscreen width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>

s tím, že jsem odstranil háčky, čárky, mezery...ovšem na webu opět bez výsledku... sad

Offline

#3 2018-10-18 12:21:42

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

HELP ME ..už v tom dělám dalších 6 hodin a akorát jsem přišel na to "pdf", čili teď už jen ta složka (galerie) fotek, které se mi na webu stále nezobrazují ale v PSPadu ano, nevíte někdo??

<iframe src="zapasysilverknightsbrest" allowfullscreen width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>

- složka se nazývá (zapasysilverknightsbrest) a v ní je 22 fotek

V čem je chyba, že mi to stále nechce na webu nic zobrazit??

Offline

#4 2018-10-18 14:44:55

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Dobrý den, do složky s obrázkami vložte soubor .htaccess s textem: Options +Indexes


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2018-10-18 17:26:56

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

nikdy jsem to nedělal, vůbec nevím odkud mám .htaccess vzít, jak jej vytvořit a potom ten Options +Indexes to je jako název toho .htaccess souboru?

Offline

#6 2018-10-18 20:47:57

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Pro upřesnění, kód zní takto:

<iframe src="zapasysilverknightsbrest" allowfullscreen  width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>

- ve složce "WWW stránky" kde mám všechna data, která z tudma přesouvám na web endora mám uvnitř této složky mezi ostatními soubory právě ještě tuto složku "zapasysilverknightsbrest" kde mám ty všechny fotografie, které bych chtěl zobrazit

-ovšem když dám nahrát soubory na web endora "to vše z WWW stránky" tak tu složku "zapasysilverknightsbrest" mi to tam prostě nenakopíruje, jen když tuto složku rozkliknu a označím všechny fotky, které tam mám, tak ano, ale to nechci.

-zkoušel jsem to co jste mi radil ale nevím zda-li dobře: otevřel jsem si "poznámkový blok" a napsal do něj "Options +Indexes". Posléze jsem dal uložit jako a název souboru dal jako ".htaccess" a v kolonce uložit jako typ jsem dal "všechny soubory". Poté jsem tento soubor vložil do složky "zapasysilverknightsbrest" ale na web endory se tato složka opět nenahrála a při náhledu webu v místě, kde má složka být zas jen tohle:

Not Found
The requested URL /zapasysilverknightsbrest was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Už opravdu netuším..=(

Offline

#7 2018-10-19 15:07:25

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Líp by se nám radilo kdyby víme o jakou doménu jde, protože email u tohoto účtu Tyler Klaksson zde na fóre není v naši databázy mezi hostingama.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#8 2018-10-19 15:18:07

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

To já také zjistil, až jsem se tu registroval jakoby znovu, netušil jsem když si založím webovku na endoře, že mám na tyto iniciály rovnou přístup k fóru.
Email je etnies2000@seznam.cz

Offline

#9 2018-10-19 21:43:41

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Domény jsem již našel, ale daný obsah se mi na nich najít nedaří. Na které podstránce můžu vidět vámi nefunkční iframe kde by se měli zobrazovat obrázky? Složku zapasysilverknightsbrest jsem nenašel ani u jedné.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#10 2018-10-19 23:57:28

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

To je právě ono.., iframe je napsána v "Archiv statistik" ,jenom problém je v tom, že tu samotnou složku "zapasysilverknightsbrest" prostě nemůžu dostat do "nahrát soubory". Fotky z této složky tam dostanu že ano, ale mě jde o to, abych je tam měl v té složce a né jako jednotlivé fotky vedle sebe naskládané, na které se musí zvlášť klikat. Čili ten web to podle mého nemá z čeho přečíst, ale jak píšu, tu složku s fotkami tam prostě nemůžu dát.

Offline

#11 2018-10-20 10:59:28

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

popř. jestli je to pouze tím, že složka nejde nahrát na web endory, tak pokud by to nějak šlo a složku jste mi tam nahrál pod jménem "zapasysilverknightsbrest" a do ní vložil pár zkušebních obrázků a když by se zobrazovali v podstránce "Archiv statistik" tak bych si tam potom akorát nahrál obrázky své (ve formátu JPG) pokud by to bylo možné, jinak už opravdu netuším jak

Offline

#12 2018-10-23 14:22:30

Tyler Klaksson
Člen
Registrován: 2018-10-17
Příspěvky: 11

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Haló..? Bylo by to tedy nějak možné a proveditelné?

Offline

#13 2018-10-25 07:47:52

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: PSPad zobrazuje vše, endora (web) už ne úplně vše

Dobrý den, adresář mi šel vytvořit korektně. Též jsem do něj vložil soubor .htaccess s požadovaným zápisem. Teď již postačuje nahrát vámi požadované fotky do něj.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK