#1 2017-11-07 17:50:27

drevenevyrezycz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 11

Fatal error - Prestashop

Dobrý den.
Dnes, zhruba od 10-té hodiny, se nemohu připojit ani do administrace, ani přímo do obchodu. V administraci to píše níže uvedenou hlášku (v eshopu drevenevyrezy.cz podobnou). Vůbec netuším, co se stalo. Mohli byste mi, prosím, pomoci? Děkuji moc

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/classes/db/DbQuery.php:96 Stack trace: #0 /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/Adapter/Adapter_EntityMapper.php(45): DbQueryCore->from('shop', 'a') #1 /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/classes/ObjectModel.php(233): Adapter_EntityMapper->load('1', NULL, Object(Shop), Array, NULL, true) #2 /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/classes/shop/Shop.php(131): ObjectModelCore->__construct('1', NULL, NULL) #3 /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/classes/shop/Shop.php(397): ShopCore->__construct('1') #4 /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/config/config.inc.php(114): ShopCore::initialize() #5 /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/admin456ggdifk/index.php(36): require('/home/users/dre...') #6 {main} thrown in /home/users/drevenevyrezycz/drevenevyrezy.cz/web/classes/db/DbQuery.php on line 96

Offline

#2 2017-11-07 18:37:58

drevenevyrezycz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 11

Re: Fatal error - Prestashop

Tak už jsem na to přišel. Je to způsobeno upgradem PHP ze 7.0 na 7.1 .
Problém byl vyřešen:
V souboru classes/db/DbQuery.php změnit řádek ( u mne č.42) z
'from'   => '',
na
'from'   => array(),

viz: https://www.prestashop.com/forums/topic … bqueryphp/

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK