#1 2017-03-22 21:36:15

kralovstvihodin1
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

500 error po instalaci šablony

Dobrý den, instaloval jsem premium šablonu a po aktivaci to vždy vyhodí chybu 500. Zkoušel jsem znovu vygenerovat htaccess a upravit wp-config, ale ani jedno nepomohlo. Pomůže deaktivování šablony přejmenováním složky souborů. Už jsem psal na support šablony, že je poškozená, ať se na to podívají, ale před odesláním mě napadlo to zkusit na jiném testovacím hostingu (mám ho u Wedos) a tam instalace proběhla zcela bez problémů tak, jak by to mělo vypadat. Verze wordpress jsou stejné, zcela čisté bez dalších pluginů, ale na endoře mi to hází 500 a na wedos ne. Můžete se mi na to prosím podívat? Děkuji

Offline

#2 2017-03-23 03:59:24

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: 500 error po instalaci šablony

V error logu ktorý máte dostupný na FTP v zložke .tmp je nasledovná chyba za včerajší deň 194x:
PHP Fatal error:  'continue' not in the 'loop' or 'switch' context in /home/users/kralovstvihodin1/***.cz/web/wp-content/themes/supermarket/engine/advance-functions.php on line 2628

Overte si u tvorcu šablóny či je kompatibilná z PHP 7 ktorá je u vášho hostingu aktívna. Ak nieje, prepnite si PHP verziu na 5.6 v nastavení hostingu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK