#1 2017-02-01 01:04:43

kamajkl
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Informace o výpadcích

Dobrý den, ahoj.

na svém webu neustále zaznamenávám nějaké výpadky - typicky nedostupnosti webu. Které se pravidelně opakují a na můj vkus jsou docela často.

Chápu, že vše nemůže běžet na 100 % vždy. Nemohli byste ale svým zákazníkům alespoň říct, že bude například nějaká odstávka, upgrade, že byl nějaký problém, atp? Docela by mi to pomohlo chápat situaci. Takto zvažuji, že po poměrně dlouhé době přejdu na jiný hosting sad.

Jestli to můžu někde najít, tak se omlouvám, ale nenašel jsem to.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem,
Michal

Offline

#2 2017-02-01 15:51:44

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Informace o výpadcích

Dobrý den,

dovolím si citovat jednoho člena Endora týmu.

PetrAndel napsal:

Aktuálně se od víkendu potýkáme s DDOS útoky na servery služby Endora.cz. Administrátoři se celému problému intenzivně věnují. Útoky směřují na různé webové prezentace. Ihned po zjištění cíle omezujeme zahraniční konektivitu pro daný server tak, aby se útok odfiltroval. Takové servery jsou následně dostupné pouze z ČR. Bohužel tato blokace nemusí fungovat spolehlivě, ale aktuálně je to jediná možnost, jak služby Endora.cz ponechat dostupné pro většinu uživatelů a návštěvníků.

Za způsobené komplikace se velice omlouváme.

Upravil TheEilag (2017-02-01 15:52:04)

Offline

#3 2017-02-01 21:04:51

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: Informace o výpadcích

Dobrý den, ahoj wink

informovanost v tomto ohledu bych za tým Endory rád rozšířil. Momentálně přemýšlíme jakým způsobem by bylo nejlepší to provést. Pokud máte konkrétní nápady nebo přání - např. jak byste chtěli být informování - rádi se inspirujeme.

Díky za námět

Offline

#4 2017-02-02 11:04:18

Jasr
Člen
Registrován: 2012-01-02
Příspěvky: 63

Re: Informace o výpadcích

Nahoře máte lištu s doporučením, proč by tam nemohla být lišta s upozorněním na případné problémy jako byly právě tyto? Lišta je viditelná ve všech oknech a pak by nebylo spousta upozornění ve fóru že něco nefunguje.

Upravil Jasr (2017-02-02 11:04:57)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK