#1 2016-11-14 16:26:24

radis234
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Maily zo stránky

Zdravím,

Prehľadal som už všetko, skúsil všetky riešenia.
Mám založené dve free domény a bežia na WordPresse. Používam pri oboch WooCommerce plugin. Pri jednej mám ešte Contact Form 7 plugin.

Nie je možné aby odoslalo email. Keď dám niečo kúpiť, email nedojde ani mne ani kupujúcemu. Keď pošlem správu pomocou Contact Form 7, nevyhodí žiadnu chybu, no ani žiadny mail nepríde.
Všetky nastavenia som kontroloval už milión krát, nastavoval úplne od nova a nič.

Už neviem čo mám robiť, prosím o rýchlu odpoveď.

Offline

#2 2016-11-14 23:09:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Maily zo stránky

U programu LITE nieje php funkcia mail() povolená, viz www.endora.cz/vlastnosti - upgradujte na vyšší program, alebo odosielajte emaily pomocou SMTP vašej mail schránky napr u googlu, seznamu, atď.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-11-03 17:09:51

youngalchymist
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Re: Maily zo stránky

Zdravim, mam aktivovany program plus a taktiez pouzivam plugin woocommerce, no emaily nechodia ani mne ani zakaznikovi. Neviete v com by mohol byt problem? Potrebujem mat aktivovanu emailovu schranku na svojej domene a vyuzivat ju na odosielanie emailov? Dakujem.

Offline

#4 2017-11-04 18:54:44

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Maily zo stránky

Záleží ako chcete emaily odosielať. Bežne systémy posielajú emaily prostredníctvom php funkcie mail() u ktorej je vyššia pravdepodobnosť že email skončí v spame. Riešením je emaily odosielať prostredníctvom SMTP nejakej email schránky, prípadne prostredníctvom služby klerk.stable.cz


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK