#1 2016-02-27 19:56:55

bohemove
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-24
Příspěvky: 1

Symfony na Endoře?

Zdravím,
začal jsem se učit s frameworkem Symfony2. Na localhostu vše běží, ale nevím si rady s deploy. V dokumentaci Symfony jsem toho ke svému překvapení moc nenalezl, kromě toho, že doporučují využít spíš SSH. Podle všeho jde ale použít i klasické FTP. Chci se zeptat, zda s tím má někdo zkušenosti a poradil by? Obecná rada na internetu zní, že obsah složky "web" (Symfony) by se měl překlopit do kořenového adresáře, který by se ale měl jmenovat "public_html", což na Endoře nejspíš bude problém. Další složky "app", "src", "vendor" by měly být v nadřazené úrovni. Jak to udělat, taky nevím (do složky přece nemám přístup).

Všechny pokusy zatím skončily chybou 500. Vycházel jsem z článků, jako je tenhle http://cullenwebservices.com/using-symfony-shared-host/

Za všechny rady díky!

Upravil bohemove (2016-02-27 20:00:35)

Offline

#2 2016-02-27 20:24:18

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Symfony na Endoře?

public_html je štýl adresárov zahraničných hostingov, u Endory je samozrejme možné docieliť podobného efektu, tj v zložke web si vytvoríte vami požadovaný adresár (napríklad public) do ktorého nasmerujete všetky požiadavky prostredníctvom súboru .htaccess

RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/public/
RewriteRule ^(.*)$ /public/$1 [L]

Ostatné adresáre v adresári web nebudú dostupné z vonku, tj docielite vami požadovaného cieľu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK