#1 2016-01-29 00:12:08

luciulrich
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 5

Nezobrazení stránky

Dobrý den, bohužel nevím co jsem udělala špatně, že se mi najednou blog nenačte a zobrazí se mi pouze tento text. Můžete mi s tím prosím pomoci?

Soubor wp-config.php bohužel nebyl nalezen. Pravděpodobně ještě nebyl ani vytvořen, což je však nezbytnou podmínkou pro zahájení instalace WordPressu.

Potřebujete poradit? Prozkoumejte prosím nejdříve následující návod: Konfigurační soubor wp-config.php a jeho úpravy (anglicky).

Soubor wp-config.php můžete zkusit vytvořit přímo pomocí jednoduchého webového rozhraní, ale tento automatický způsob nemusí bohužel fungovat na každém hostingovém serveru. Nejspolehlivějším způsobem je tedy ruční vytvoření tohoto souboru.

Offline

#2 2016-01-29 08:23:58

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nezobrazení stránky

Pozerám že ste včera zrejme spustili inštaláciu WP cez rýchle aplikácie, čím sa pôvodný obsah stránky prepísal. Predošlý obsah je možné vrátiť vytiahnutím zo záloh, túto možnosť nájdete vo webadmin.endora.cz po kliknutí na požadovanú doménu v ľavom menu pod odkazom Zálohy.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2016-01-29 16:14:00

luciulrich
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 5

Re: Nezobrazení stránky

Udělala jsem, jak jste radil, ale pořád to nefunguje, teď mi nabíhá tento text.

Error establishing a database connection
This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can’t contact the database server at localhost:3306. This could mean your host’s database server is down.

Are you sure you have the correct username and password?
Are you sure that you have typed the correct hostname?
Are you sure that the database server is running?
If you’re unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the WordPress Support Forums.

Offline

#4 2016-01-29 22:31:27

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nezobrazení stránky

Obnovil som vám databázu s ktorej stránka číta informácie.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2016-01-30 00:00:01

luciulrich
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 5

Re: Nezobrazení stránky

Děkuju Vám moc.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK