#1 2015-04-29 19:44:27

easymon
Endora uživatel
Registrován: 2015-01-26
Příspěvky: 8

nekorektnost s domenama

Dobrý den,

u endory mám registrovanou free doménu easymoney.maweb.eu a k ní vytvořený alias money-make-online.com. Instalace wordpresu je udelana na free doméně. Toto mi ale zpusobuje problémy. Např. u nasazení google adsence. jde nějakým způsobem nastavit jako primární domenu tu, která je vedena jako nyní ta "alliasová"? chtěl bych aby bylo vše defaultně na doméně money-make-online.com. Snad jsem to dobře vysvětlit. děkuji za pomoc.

Pavel M.

Offline

#2 2015-04-29 20:13:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,886

Re: nekorektnost s domenama

Možné to je, zrušte alias doménu a založte k nej bežný hostingový program, prekopírujte obsah FTP (možné 1 kliknutím vo webadmin.endora.cz) a zmeňte tých niekoľko tisíc adries čo má wordpress v databáze smerované na pôvodnú doménu za novú adresu. Následne môžete starú doménu zmazať a pridať ako alias k doméne 2 rádu.

Žiaľ WordPress je systém ktorý pri zmene adresy vyžaduje strašne veľa zmien.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-04-29 22:47:44

easymon
Endora uživatel
Registrován: 2015-01-26
Příspěvky: 8

Re: nekorektnost s domenama

v nastavení uctu jsem zrusil alias k domene, v administraci jsem pod stejný přihlasovací učet přidal tu aliasovou doménu jako normální. poté jsem dal zkopírovat data z domeny easymoney.maweb.eu na domenu money-make-online.com. bohužel se nejde dostat do administrace wordpressu, navíc když doménu otevírám v prohlížeči, tak mi vyskakuje chybová hlášeka doména odstavena. čím to může být způsobeno? děkuji moc za info

Offline

#4 2015-04-29 23:22:32

easymon
Endora uživatel
Registrován: 2015-01-26
Příspěvky: 8

Re: nekorektnost s domenama

myslím, že vyřešeno...stačilo asi počkat na "přepočet"

Offline

#5 2015-05-01 17:58:25

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,886

Re: nekorektnost s domenama

Po založení hostingu je nutné počkať aspoň 45 minút kým servery spracujú zavedenie nového hostingu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK