#1 2014-09-25 22:23:11

zoner
Člen

AdSense a Endora FREE ?

Zdravím,

dnešné popoludnie trávim hľadaním odpovede na moju otázku. Bohužial som sa ten odpovede nedočkal. Preto by som sa rád spýtal tu. Je možné zaregistrovať moju stránku (www.ender-craft.9e.cz) do programu AdSense ? Na viacerých fórách som sa dočítal, že je to možné avľak pri regstrácii ma to zastaví, z dôvodu že zaregistrovať nemôžem subdoménu.

Chcem sa preto spýtať. Je táto registrácia nejak možná alebo tieto informácie boli neplatné ?

Ďakujem za odpoveď.

#2 2014-09-25 22:38:18

JF
Endora rádce
Místo: Plzeň
Web

Re: AdSense a Endora FREE ?

Osobne to odskúšané nemám ani na doménach 3 rádu, ani 2 rádu. Odporúčam to vyskúšať či Google nebude potrebovať overovanie vlastníctva domény podľa registra. Keďže sa jedná len o vkladanú reklamu na stránke by to pravdepodobne mohlo fungovať. https://www.google.com/adsense/

Ján Fačkovec - Helpdesk Endora.cz
- Email: jan.fackovec(zavináč)endora.cz
- Web: www.endora.cz
Zlepšite si stránku českým validátorom!

#3 2014-09-25 23:04:55

zoner
Člen

Avšak mňa to nepustí prvým krokom registrácie a to tam kde zadávam doménu. Vypíše mi (URL must not have a path (example.com/path) or subdomain (subdomain.example.com)). Teda nemôžem prejsť ani k odoslaniu požiadavky ani vypísaniu ďalších údajov.

Preto by som sa rád spýtal ak o tom niekto niečo vie.

#4 2014-09-26 10:23:56

JF
Endora rádce
Místo: Plzeň
Web

V prípade že Google píše že nieje možné použiť adresu s podaresárom (example.com/path) ani subdoménu (subdomain.example.com) je nutné použiť doménu 2 rádu tvare len example.com tj nieje možné pridať doménu patriacu Endore (9e.cz). Pravdepodobne bude Google vyžadované overenie pomocou DNS záznamu u danej domény. Odporúčam investovať pár korún do vlastnej domény.

Ján Fačkovec - Helpdesk Endora.cz
- Email: jan.fackovec(zavináč)endora.cz
- Web: www.endora.cz
Zlepšite si stránku českým validátorom!

#5 2014-09-26 21:04:31

zoner96
Endora uživatel

Ďakujem za radu.

S pozdravom Samo

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK