#1 Re: Náměty na inovace » Jak udelat Endoru lepsi? » 2011-01-19 13:38:01

Tak jo, navrhuju endora.cz. Logické, dobře zapamatovatelné a zároveň přímo reklama pro vás  wink

#2 Re: Náměty na inovace » Jak udelat Endoru lepsi? » 2011-01-19 12:52:25

6) Možná by stálo za to přidat nějakou decentnější, neutrálně vypadající doménu pro stránky, třeba .endora.cz nebo tak něco. Písmenočíselné kombinace typu g6.cz se špatně pamatují i píšou, 4fans.cz nebo cekuj.net jsou dobré maximálně pro hobby nebo osobní stránky, ale pro vážnější témata se jaksi moc nehodí.

#3 Re: Náměty na inovace » Jak udelat Endoru lepsi? » 2011-01-18 11:58:39

Právě jsem si tu zaregistroval první stránku. Tady jsou moje připomínky:

1) To, že je omezený traffic, jsem se před registrací dozvěděl, ale nikde jsem nevypátral přesnou hodnotu. A těch 5 GB, co vidím teď v administraci, je na měsíc? Nebo na rok? Na den? Chtělo by to dopsat.

2) Logo vlevo nahoře na stránce webadmin.endora.cz by mohlo ukazovat na hlavní stránku Endory, aby se to nemuselo pokaždé ťukat do adresního řádku (k čemu by to bylo: odhlásím se z administrace a pak se třeba chci podívat na fórum podpory, FAQ nebo tak něco). Kdyby to tak fungovalo i na fóru, byl bych rád (to už jsem psal v příslušném vlákně).

3) Webftp klient po nahrání souborů na server neumožňuje rovnou nahrávat další; místo toho mě vrátí na kořenový adresář a musím se proklikávat zpátky. Šlo by to nějak upravit? Třeba na takovém IC to funguje bez problémů  tongue .

4) Připište do FAQ, že když se při pokusu o registraci domény objeví hláška "Objednávku je možné provést pouze z České nebo Slovenské Republiky", vyřeší se to novým pokusem z jiného počítače, který má OS v češtině (případně byste to mohli předělat, aby se to kontrolovalo podle nějakých síťových parametrů a ne podle toho, co má kdo zrovna nainstalované).

5) To, že se soubory mají nahrávat do adresáře doména/web sice asi každý pochopí, ale stejně by vypadalo líp, kdybyste to někde uvedli.

Ať se daří!

M.

#4 Re: Vaše připomínky k fóru » Odkaz zpět na web Endora (např. v logu) » 2011-01-18 11:24:23

Naprostý souhlas, odkaz na hlavní stránku Endory by to chtělo. Stejně už na hlavní stránku fóra míří odkaz "Obsah fóra" hned pod logem, takže by nikdo o nic nepřišel.

#5 Re: Ostatní problémy » Nejde založit stránka (nevidím formulář) » 2011-01-17 16:10:54

Díky za rychlou odpověď.
Přepnutí nepomohlo, nezbývá než to zkusit z jiného stroje.

M.

#6 Re: Ostatní problémy » Nejde založit stránka (nevidím formulář) » 2011-01-17 15:47:41

Dobrý den,
po kliknutí na "chci založit hosting zdarma" se mi zobrazí tohle:

Vyplňte prosím následující krátký formulář, který je potřebný k založení vašeho webhostingu. Po jeho odeslání se dozvíte přístupové informace a váš webhosting zdarma bude připraven k použití.

Objednávku je možné provést pouze z České nebo Slovenské Republiky

Jinak je stránka prázdná a žádný formulář na ní není.
Skripty mám povolené, Flash jsem zkusil taky zapnout a nic. Žádný zablokovaný obsah nebo popup mi prohlížeč (Firefox 3.0.19) nehlásí. Mohlo by to být tím, že mám Windows v angličtině (že to třeba vypadá, že nejsem v ČR, i když jsem)?

Díky.

#8 Re: Návody a postupy » Umístění a úprava reklamní paty » 2011-01-12 16:32:48

Dobrý den,

přečetl jsem si všechno, co se v podmínkách, FAQ a na tomhle fóru dalo o reklamní liště najít, ale nenašel jsem to, co potřebuju, tak se radši zeptám: co přesně znamená slovo "stránka" ve větě "na každé stránce musí být reklama zobrazena aspoň jednou"? Je to stránka ve smyslu jednoho HTML souboru, nebo ve smyslu všeho, co návštěvník webu vidí v určitý okamžik na obrazovce?
Ptám se, protože můj web je postavený na framesetu s úzkými svislými navigačními rámy po stranách, ve kterých by reklama překážela. Proto bych ji nejradši umístil do úzkého vodorovného samostatného rámu u horního nebo dolního okraje okna (jako to je třeba na IC) a ve všech HTML souborech bych ji zamaskoval. Výsledek by byl, že by byla viditelná vždy a za všech okolností, ovšem nebyla by extra v každém souboru.
Mohl bych to tak udělat, nebo je to porušování pravidel?

Nebo to server řeší automaticky a když vidí frameset, vloží reklamu do rámu, a když ne, tak před /body? (to by bylo úplně nejlepší)

A ještě jeden dotaz: do jakých typů souborů se reklama vkládá? Jenom HTML (včetně PHP, ASP atd.) nebo i do plaintextů jako TXT, C, PAS a podobně?

Dík.

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK