#1 Pravidla a oznámení » Nezobrazuje se reklama » 2015-05-29 21:07:29

DraCezarus
Odpovědi: 1

Dobrý den,

všiml jsem si, že na mém webu hostovanné na vašem hostingu se nedoplňuje reklama pro tag <endora>, jedná se o http://archivez.9e.cz/ . Nevím kde je problém, ale u nastaveného aliasu http://dracekcezarus.9e.cz/ se již doplňuje. Můžete mi prosím poradit, kde jsem udělal chybu?

Děkuji, Vratislav Marek.

#2 Re: Problémy s administrací » Doména 2.řádu » 2013-11-23 17:47:22

Beru na vědomí, rád bych se zeptal, kdy bude doména zaregistrována? Nemám moc přehled o těchto časech.

Děkuji za odpověď.

#3 Problémy s administrací » Doména 2.řádu » 2013-11-23 17:36:38

DraCezarus
Odpovědi: 3

Dobrý den,

včera jsem založil s klientem doménu jlogservices.com na endore. Klient doménu a hosting s programem plus platil kartou. Doménu druhého řádu jsem ještě nenastavoval, třetího řádu fungovala téměř hned po založení. Rozpracovaný web jsem nahrál přes FTP do složky web. Ani dnes jsem na adresách http://www.jlogservices.com/ ani http://jlogservices.com/ nic nenašel. Proto jsem před chvílí v administraci pod touto doménou v možnosti DNS přidal záznam pro  "www.jlogservices.com.    A    88.86.121.67    43200". Je někde něco špatně? Nevíte proč nenalezne prohlížeč tuto doménu ?

Děkuji za rady.

#4 Re: Ostatní problémy » Dotaz ke Katalogu » 2013-06-02 23:36:07

Web od základu předělám, a hned na první stránce budou informace o obsahu a vzorové předvedení funkčnosti webu aby ulehčili práci kontrole.

Gramatické chyby, s těmi mám velký problém, ale postarám se aby nebyli nebo měli minimální výskyt. Co konkrétně máte na mysli sémantickými chybami, jsou ve zdrojových kódech php, nebo je to myšleno v gramatice ?

Když budu web předělávat, přišel jsem na způsob jak spojit své weby, když je nyní možnost aliasu, pokud jsem správně pochopil je to neplacená služba a obsah bude přístupný z obou adres. Ponechal bych jako hlavní doménu dracekcezarus.9e.cz (prozatím smazán původní obsah a vložen prozatímní z archivu) a archivez.9e.cz vložil jako alias.

#5 Re: Ostatní problémy » Dotaz ke Katalogu » 2013-05-31 21:42:56

Omlouvám se, zdali vám zbytečně přidělávám práci, chtěl jsem jenom sdílet práci s ostatními studenty, kterým by se zmíněný materiál stránek mohl hodit.

Web je jakýsi vyhledávač a zmíněný obsah se zobrazí teprve ve chvíli kdy se ho na nějakou věc zeptáte, nebo si necháte něco vypsat.

Zde jsou příklady kde již bylo vybráno (web vyžaduje přihlášení jinak svůj obsah chrání, čerpal jsem z majetku univerzity a slouží výhradně ke studiu, ale je tam tlačítko "Nechci se registrovat", které vás přihlásí jako hosta):

http://archivez.9e.cz/?kod=/IOSYS/Teori … e_Next.txt

http://archivez.9e.cz/?sezm

http://archivez.9e.cz/?info

http://archivez.9e.cz/index.php?kod=/IO … st-fit.txt;

To zřejmě nesplňuje vaše požadavky.

Ještě jednou se omlouvám, už se nebudu pokoušet tento web zařadit do katalogu.

#6 Re: Ostatní problémy » Dotaz ke Katalogu » 2013-05-31 21:21:47

Zde je adresa zmiňovaného webu, http://archivez.9e.cz/. Požádal jsem zařadit ho do kategorie o Vysokých školách. Web slouží jako online vyhledávač v materiálech vložených do souborů. V tuto chvíli jsou na webu zveřejněny materiálu předmětu ISOSY z Univerzity.

#7 Ostatní problémy » Dotaz ke Katalogu » 2013-05-31 21:13:12

DraCezarus
Odpovědi: 8

Dobrý den,

rád bych se zeptal, bylo mi zamítnuto přidání stránek do katalogu z důvodů "web bez obsahu", znamená to že na mém webu nejsou žádná data? Nebo je to, že můj web nemá pro zvolenou kategorii žádný význam?

Děkuji za vysvětlení, uživatel Vratislav Marek.

#8 Re: Pravidla a oznámení » Dodržování podmínek » 2013-05-23 20:06:39

Dobrý den

rád bych se zeptal zdali můj vzhled odpovídá pravidlům. Konkrétně si nejsem jistý pravidlem 14.b.3 . Jedná se o domény http://dracekcezarus.9e.cz/ a http://archivez.9e.cz/ s http://archivez.9e.cz/TRE/ případně i http://archivez.9e.cz/TRE/?no_body .

Vzhled by u všech domén měl být podobný, jenom jiné barvy. Podle mého úsudku je reklama viditelně postavená nad web a svým vycentrovaným rozpětím splývá s hlavičkou samotné stránky. To je ale pouze můj dojem, a proto se raději ptám.

Děkuji za odpověď, uživatel a student Vratislav Marek.

#9 Re: mojeID » Dotaz k mojeID - vice uctu » 2012-12-03 14:53:41

Se spolužákem jsme založili tzv. spolek, kde budeme přímo spolupracovat na více projektech, které budou zveřejněny na webu http://svnengine.9e.cz . Do budoucna plánujeme tuto skupinu rozšířit, ale muže se i skupina rozpadnout, nebo někteří ze skupiny odejdou. Nicméně vše na výše zmíněném webu i web sám patří všem členům skupiny.

Pokud to není proti pravidlům serveru, v tom případě by jsme museli svůj spolek vzhledem k výše zmíněným stránkám přeorganizovat.

#10 Re: mojeID » Dotaz k mojeID - vice uctu » 2012-11-29 16:03:07

Tedy mám počkat na vaši finální verzi, nebo mám oběhnout ty, kterým spravuji web a rovnou jim vytvořit mojeID (samozřejmě realné)?

K tomu, jak mám registrovat mojeID pro skupinu (v současné době 2 lidí), kteří mají odlišné bydliště?

#11 Re: mojeID » Dotaz k mojeID - vice uctu » 2012-11-29 15:26:16

Dobrý den,

rád bych se zeptal na malou věc, která mi není jasná ohledně mojeID. Já jako programátor několika stránek hostujících na vašem serveru endora.cz, dělám zároveň i jejich správce. Tím že si registruji mojeID za sebe, mohu k němu připojit všechny weby které spravuji ? Nebo mám zařídit mojeID pro každého, kterému web na tomto hostingu spravuji?

Jedná se o weby stranky-marek.9e.cz (které patří mému otci), jmvyuka.9e.cz (které patří mému učiteli), dracekcezarus.9e.cz (který patři přímo mě), svnengine.9e.cz (který patří skupině, v současné době mě a mého spolužáka).

Děkuji za odpověď.

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK