#1 2010-01-07 11:33:44

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: reklama nekolikrat na strance

Pri pouziti frame ci iframe je reklama na strance nekolikrat. Je to z duvodu ze web server nedokaze rozlisit ze se jedna jen o includovanou stranku a tak tam reklamu vlozi tez.

Reseni pravdepodobne v nejblzsi dobe nebude.

Frame je zastarala technologie a pro lokalni pouziti iframe nevidim moc duvod.

Offline

#2 2010-02-09 21:57:41

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: reklama nekolikrat na strance

V PHP programuji už tři roky a přesto se pořád považuji za začátečníka.

Jeden návrh řešení bych však měl: povinná značka reklamy. Server by jí mohl sledovat a nahradit jí potřebným textem - a pak by se opravdu reklama nejspíš vložila jen jednou - tam kde by překážela nejméně.

Musím však připustit, že mi reklama endory vadí mnohem méně než reklama webzdarma - protože je ve formě textu, nikoliv flashe, k kterému vede odkaz, který nikam nevede - a který některé antiviry vidí jako infekci.

Offline

#3 2010-02-09 22:32:59

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: reklama nekolikrat na strance

to samozrejme tak je tagem <endora> . Problem je ze pokud pouzijete iframe tak je to nove nactena stranka a tim i nove vlozena reklama.

Offline

#4 2010-03-04 17:48:52

ForestCZE
Člen
Registrován: 2010-03-04
Příspěvky: 4

Re: reklama nekolikrat na strance

Možná by se to dalo vyřešit tak, že by to bylo např. v reklama.html a pak by se na stránce použil následující kód:

<?php
require_once("reklama.html");
?>

Pokud jsem teda pochopil správně dotyčný problém smile

Offline

#5 2010-03-04 17:51:31

Own3R
Člen
Registrován: 2009-10-27
Příspěvky: 149

Re: reklama nekolikrat na strance

Co místo html použít php a stránky zapojit do sebe pomocí include?


České Filmy ke stažení / Tipy na Hry ke stažení / Sleduj Seriály Online / Přidávej Pr články ! smile

Offline

#6 2010-03-04 17:53:44

ForestCZE
Člen
Registrován: 2010-03-04
Příspěvky: 4

Re: reklama nekolikrat na strance

Own3R napsal:

Co místo html použít php a stránky zapojit do sebe pomocí include?

Vždyť tak jsem to myslel smile Ale je jedno jestli to je v .php nebo .html akorát potom include musí být samozřejmě v php smile

Offline

#7 2010-03-04 22:16:51

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: reklama nekolikrat na strance

Já mám text pro reklamu vložen do txt souboru a vkládám jej přes funkci file_get_contents (jenž text vysosnutý ze souboru prostě předá nadřazenému kódu, jenž jej zahrne do výsledku - který je možno si poté přečíst v prohlížeči přes funkci Zobrazit zdrojový kód). Jsem si však jist, že na vkládání reklamy vícekrát to nemá žádný vliv.

Include a require se od sebe liší tím, že include se provede jen tehdy, je-li splněna určitá podmínka (pokud je tento příkaz vložen do podmínky) a myslím, že i rychlostí provedení. Jinak však vyjde použití úplně na stejno.

Offline

#8 2010-03-05 16:23:40

Alastor_Kopal
Člen
Registrován: 2010-01-10
Příspěvky: 1

Re: reklama nekolikrat na strance

Jo to znám - je porušení pravidel když na stránce tu reklamu mám normálně viditelně a v inframe není vidět

include je sice užitečné ale co chat ? Chat potřebuje obnovování a pokud nechci zbytečně obnovovat celou stránku musím použít rámy

Offline

#9 2010-03-05 17:03:12

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: reklama nekolikrat na strance

Viz pravidla porušující aplikace. Chat je zakázán. Ani trochu mi to nevadí, protože (alespoň zatím) nemám důvod cokoli takového psát.

Otázka je, co by se stalo, kdyby byl soubor soubor s rámy vytvořen pomocí PHP.

Například bych potřeboval nějakou část utajit, takže protože k utajení je HTML naprosto nevhodné, jelikož není schopno přesměrovat nežádaného návštěvníka ani v případě použití JavaScriptu, tak bych celý tento hlavní soubor napsal v PHP, které teprv by se staralo o vypsání kódu rámů. Je jasné, že by se reklama objevila v každém rámu, ale je otázka, jestli by se reklama neobjevila i v rámci PHP souboru samotného.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK