#26 2012-12-06 21:18:52

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

JF: A co je tohle? http://politika.xforum.cz/ na v podpoře fóra zdarma je víc než 60 neodpovězených dotazů. Pokud jí má admin neaktivní tak jí má deaktivovat a nenechat jí aktivovanou s několika dotazy a posílat ty jeho nabídky. Nebo to má napsat.

Offline

#27 2012-12-06 21:32:23

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: ako dat na web phpbb

Fórum si môžete nainštalovať i na Endore, kde získate plný prístup a ak vám náhodou nejaký súbor zmizne tak ho nahráte a fungujete ďalej.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#28 2012-12-07 18:08:56

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

JF: Když je hosting neaktivní mohl to aspoň napsat ale podle mě je admin línej přijít na fórum podpory fora-zdarma.cz. Tak jak to napsali zde: http://podpora.forum-zdarma.cz/viewtopic.php?f=9&t=422.  Nyní k tomu phpBB.cz fóru. Nechce se mi platit za MojeID účet na Endoře není to totiž v pravidlech že je to povinné mám totiž mnohem více a důležitější věci za které musím platit. Jedinou nevýhodou je že Endora.cz nepodporuje flash chat. Ale to neznamená že bych to nemohl zkusit smile... vejde se mi phpBB fórum+MySQL na 1 GB když chcete dát uživatele který si nekoupí MojeID na program Lite? Nerád bych sháněl kvůli toho ještě další konkurenční hostingy protože jich používám 4+Endora.cz smile.

Ale není pravda co jste psal že není co pokazit u služby Forum-zdarma.cz. Co když si omylem člověk dá režim údržby u punBB. A mě se několikrát stalo že jsem u phpBB vypnul fórum a zapoměl jsem heslo bohužel když je fórum vypnuté tak není možné zažádat o zaslání nového hesla. Některým jiným se zase stalo žesi omylem u phpBB smazali módy a pak se nemohli dostat do administrace. Takže těch věcí je tolik co se dá pokazit.

Offline

#29 2012-12-07 22:57:24

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

TheEilag napsal:

... Nechce se mi platit za MojeID účet na Endoře ...

Za MojeID neplatíte. Neplatíte ani na Endora ani na CZ.NIC.
Služba je pro uživatele zdarma.

TheEilag napsal:

... vejde se mi phpBB fórum+MySQL na 1 GB ...

Záleží na počtu uživatelů, počtu příspěvků a způsobu vyhledávání. Na středně velké fórum bych měl obavy o místo obsazené databází.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#30 2012-12-07 23:22:45

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: ako dat na web phpbb

bez indexace lze dát do databáze +/- 25 000příspěvků, s přílohami lze těžko počítat, záleží od zaměření fóra

Offline

#31 2013-03-02 17:06:59

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Nejedná se jenom o moje fóra. Ale i o fóra ostatních uživatelů služby Forum-zdarma.cz poslední dobou to má hodně výpadků a chyb a postupně tam přibívají další výpadky jako například odesílání emailů při ztrátě hesla nebo při registraci. Pokud admin nemá na Forum-zdarma.cz čas tak ať ho jednoduše zruší. To stejné je tady na endoře. Když uživatel se uživatel do jednoho roku nepřihlásí do webadminu tak mu smažete účet a web taky. A nebo tady může přidat nějakého zkušeného člověka aby mu pomáhal z druhou službou jak to tady píše jeden uživatel služby forum-zdarma.cz http://podpora.forum-zdarma.cz/viewtopic.php?f=8&t=378.

Offline

#32 2013-03-02 17:27:46

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

Nějak jsem z Vašeho příspěvku nepochopil, co vlastně chcete.

TheEilag napsal:

... Pokud admin nemá na Forum-zdarma.cz čas tak ať ho jednoduše zruší. ...

To mluvíte za tisíce uživatelů této služby?

Všichni uživatelé služby forum-zdarma mají možnost přejít na "plnohodnotný" hosting, kde budou moci svá fóra plně administrovat a využívat.
Je to na každém uživateli této služby co se svým fórem udělá.

Není to tak jednoduché, jak si představujete.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#33 2013-03-02 18:35:41

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

kksmirice napsal:

Nějak jsem z Vašeho příspěvku nepochopil, co vlastně chcete.

Chci aby administrátor služby byl aktivní. Když má čas se věnovat Endoře tak si může najít čas a podívat se na forum-zdarma.cz není to těžké se tam podívat minimálně jednou za měsic. Naposledy se tam podíval 14.4.2011. Administrátora tady Endory taky nezajímá že administrátor webu nemá čas se věnovat svému webu.

kksmirice napsal:

Není to tak jednoduché, jak si představujete.

A Forumotion to má lehké?

Tady můžete vidět administráční panel forumotionu url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=dmgbTI_FA2TghM&tbnid=gVhuaGfzOOmxKM:&ved=0CAgQjRwwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fall_comments%3Fthreaded%3D1%26v%3DkbcRHIOFPT0&ei=yR0yUeeEJsrasgbuxICgAQ&psig=AFQjCNGW8gHNc2F8dtDtoNVg-36fZx9YZQ&ust=1362325321733358 Tam si můžete dát i chat a nemušíte ho žádat aby vám ho nainstalovat. Můžete si přidat smajlíky a tak dále. Nemá výpadky jako Forum-zdarma.cz. Má více výhod proč to takhle nemůže udělat admin? Když člověk vytváří nějakou službu tak vědět jestli bude mít na nít čas a ne zakládat službu a pak se na ní nepřihlásit.

Offline

#34 2013-03-02 20:43:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: ako dat na web phpbb

O daný projekt sa nikto nestará, projekt len zostal bežať bez zrušenia a preto ho admin nesleduje.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#35 2013-03-03 19:14:14

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

To ho nemusel vytvářet když se o něj nezajímá.

Offline

#36 2013-03-03 19:19:48

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: ako dat na web phpbb

Není tak jednoduché, starat se o tolik věcí najednou. Admin dá raději přednost Endora.cz, kde je výdělek oproti Forum-zdarma.cz, kde jsou služby zdarma a určeny pro nováčky a začátečníky v tomto směru. Není tam také hostováno tolik fór, aby bylo zapotřebí se projektu stále věnovat.

Každý může být rád za to, že tato služba nadále funguje, může si vyzkoušet systém phpBB a punBB zcela zdarma, něco se přiučit a později přejít na Free hosting, případně placený.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#37 2013-03-03 19:22:41

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: ako dat na web phpbb

TheEilag napsal:

To ho nemusel vytvářet když se o něj nezajímá.

Tiež môžeš vytvoriť nejaký projekt, roky sa mu budeš venovať a potom vytvoríš omnoho lepší a na ten predošlí ti nezostane čas a aby si neklamal tých čo tam sú ho necháš bežať či ho radšej zrušíš?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#38 2013-03-03 20:02:38

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Trade: Tady taky nikoho nezajímá že já mám taky jiné povinnosti a jinou práci než jenom sledovat svůj web a kontrolovat všechny databáze. Taky vá nezajímá že nemám na to čas a mažete mě databáze. A na fóru zdarma mi mažete fóra. Myslím si že pár minut adminovi nic neudělají. Já toho mám taky hodně a musím to stíhat. Je tam hostováno 3256 fór.


JF: Ne. Ale když by můj projekt měl výpadky tak bych ho zrušil. Na fóru zdarma pořád se objevují chyby a přibívají. Třeba teď se neodesílají auomatické emaily když se někdo zaregistruje na moje fórum tohle se je i na dalších fórech. Emaily se nedoručují na emailové schránky které jsou na centrumu a seznamu. Nedochází email s heslem když si vytvořím fórum. Také jsou všeobecné chyby které jsou například na mojím fóru že se mi nezobrazuje fórum a místo toho se mi zobrazuje upozornění o všeobecné chybě. Také jsou spamy na webu fóra-zdarma v komentářích k anketám. Také některá fóra porušují podmínky použítí. Je toho tam hodně. Také uživatelé si chtějí zakoupit svojí vlastní doménu k fóru a nemůžou protože admin není aktivní takže jím to nemůže zařídit.

Offline

#39 2013-03-03 20:41:41

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

Četl jste po sobě, co jste napsal?
V některých věcech si protiřečíte.

Stále mi uniká co vlastně osobně chcete? Nikde jsem to neobjevil.

JF Vám již objasnil, že projekt forum-zdarma nechává admin běžet s ohledem na tisíce uživatelů na něm.

Vím, že jste se Vy spolu s dalším uživatelem služby jmenovali do role posledních rádců, ale to ještě neznamená, že máte právo hovořit za ty tisíce uživatelů. Měl by jste také být seznámen s podmínkami použití této služby.

Pokud chcete řešit něco Vy osobně, řešte to tedy konkrétně a za sebe.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#40 2013-03-03 20:49:37

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Nejsem jediný který je nespokojený se neaktivitou provozovatele. Tady ještě cituji jeden příspevek uživatele

Profesor napsal:

Admin je zas*** lemra... Já tu mám z kámošem fórum dost sme na tom mákly a sem sem přišel až teď a zjistil že Admin je línej sem přijít no super...
Jinak díky za odpověď wink

O tom adminovi si myslím to stejné. Také znám nějaké uživatele fóra-zdarma.cz osobně. Takže nejsem jediný že s tím nesouhlasím. Lepší by bylo kdyby se tam admin přihlásil.

Offline

#41 2013-03-03 20:54:03

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

Nejen že nečtete po sobě vlastní příspěvky, ale Vy ani nechcete číst co Vám zde píší jiní.

Nevím o tom, že by někde v podmínkách služby bylo uvedeno, že admin musí být na fóru podpory a odpovídat na dotazy.

Pokud máte Vy nějaký problém, řešte jej konkrétně a oprávněnými osobami.

Zde jsou tyto příspěvky zcela OT.
Máte možnost si založit své vlastní téma v sekci JEN TAK.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#42 2013-03-03 20:58:30

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Promiňte ale nikdo mi nenapsal že tady jsou ty příspěvky OT. Ale s phpBB to má souvislost. Pžíspěvky si po sobě čtu. V podmínkách sice není že provozovatel musí být ktivní. Ale pak můžou uživatelé forum-zdarma.cz zneužívat a spamovat protože provozovatel to nehlídá.

Offline

#43 2013-03-06 17:59:55

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Dizzy: No a? Forum-zdarma.cz provozuje stejný provozovatel jako Endoru.

Offline

#44 2013-03-06 18:27:31

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

TheEilag napsal:

Dizzy: No a? ...

Je to jiná služba.
Toto forum je po uživatele hostingu Endora.cz.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#45 2013-03-06 18:30:36

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

To ano ale když provozovatel nesleduje druhou službu tak se to dá řešit na druhé službě to mi řekli uživatelé služby Forum-zdarma.cz které osobně.

Offline

#46 2013-03-06 18:33:10

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

Myslím, že na toto téma již bylo vše vysvětleno a objasněno.
Prozatím jste neuvedl žádný konkrétní požadavek!

Takovéto příspěvky jsou OT a pokud v nich hodláte v tomto topicu pokračovat, pak budeme nuceni postupovat přesně v duchu pravidel fóra.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#47 2013-03-06 18:39:04

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Požadavek jsem uváděl minimálně 10krát. Chci aby provozovatel byl aktivní na druhé službě nebo ať nám předá celé fórum příspěvky které jsou na fóru a uživatelé kteří se zaregistrovali na naše fórum.

Offline

#48 2013-03-06 18:44:32

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: ako dat na web phpbb

To není požadavek, to je Vaše přání. Navíc naprosto nesmyslné a nelogické.
Již několikráte jsem se Vás ptal zda máte právo vznášet požadavky za všechny uživatele služby? Určitě nemáte!
Řešte tedy problém, který bezprostředně dotýká Vás a Vašich požadavků.

K Vašemu dotazu zde bylo také již vše objasněno.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#49 2013-03-06 20:09:28

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Nejsem jediný komu vadí aktivita. Když už něco někdo založí tak by měl vědět jestli má na to čas. Nebylo by potřeba aktivita provozovatele kdyby fóra nebyly chybné a neměli by výpadky. Nikdo z uživatelů nemá pravomoce do FTP a databáze. Vy to máte lehké když jste nezakládali fórum na druhé službě. Lépe se to řeší z provozovatelem ale on nemá zájem tohle řešit. Takže je to jendo sad...

Offline

#50 2013-03-13 22:52:14

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: ako dat na web phpbb

Destroyer napsal:

bez indexace lze dát do databáze +/- 25 000příspěvků, s přílohami lze těžko počítat, záleží od zaměření fóra

Tak jsem zkoušel nahrát phpBB fórum a tvrdilo mi to že je to moc velké.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK