(27.05.2026, 19:42)jan Napsal(a): Dobrý den, eviduji že vám stránka běží, ale zobrazuje jen slovo Error - pravděpodobně máte něco ve vaši aplikaci nastaveno chybně. Doporučuji si v ní zapnout debug log kde zjistíte konkrétní chybu na čem chod selhává. Je škoda že daná aplikace není schopna vypsat přesnější informaci o chybě.
Dobrý večer, nic jsem na stránkách nenastavoval ani neupgradoval a i přesto se mi snažíte namluvit, že jen tak přestaly fungovat? To je tedy od vás pěkná výmluva. No nic s vaším hostingem asi skončím, protože se kvalita služeb zhoršila. Jinak pokud jsem si zkusil na svém hostingu rozjet web, tak jede bez problémů. No začnu přesouvat klienty a weby jinam a rozhodně je to z vaší strany pro nezájem a zhoršení služeb. Děkuji za nic.