Kamrad   16.05.2026, 17:42
#1
Dobrý den,

nainstaloval jsem CMS Wordpress, ale při přihlašování přímo do WP-admin mi to hlásilo, že jsem použil jednoduché a často používané heslo. Řekl jsem si, že tedy bude asi lepší, když aplikaci a starou databázi odstraním a nainstaluji znova. Učinil jsem tak a teď jsem se zasekl ve fázi, kdy se mi nedaří CMD pro WP nainstalovat. Pomůže mi prosím někdo? Asi jsem neodstranil veškeré soubory? Děkuji moc..
Přiložené soubory
Kamrad   16.05.2026, 19:07
#2
Tak to chtělo jen chvíli čas. Už funguje.
  
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Fórum používá MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.