Dobrý den,
nainstaloval jsem CMS Wordpress, ale při přihlašování přímo do WP-admin mi to hlásilo, že jsem použil jednoduché a často používané heslo. Řekl jsem si, že tedy bude asi lepší, když aplikaci a starou databázi odstraním a nainstaluji znova. Učinil jsem tak a teď jsem se zasekl ve fázi, kdy se mi nedaří CMD pro WP nainstalovat. Pomůže mi prosím někdo? Asi jsem neodstranil veškeré soubory? Děkuji moc..