Dobrý den,
zkouším v administraci endory založit Hosting Free ale tlačítko Vybrat je šedé… ostatní Fun a Max zelené. On je nějaký limit? Hodilo by se mi právě testovací místo, doteď s tím problém nikdy nebyl, ale ta nová verze po přesunu mi teda dává… nějaká rada, co s tím?
Děkuji