Mně se to toho přesunu moc nechtělo (zvlášť po tom příspěvku v tomto vlákně, jak poté někomu něco přestalo fungovat). Nějaký čas jsem to odkládal, ale po těch dvou výpadcích tento týden jsem si řekl, že horší to už být nemůže.
Na tom jiném serveru vše chodí svižně, zatím ani jeden mikrovýpadek. Změnit IP adresu v mém FTP programu nebyl problém, jen jsem včera trochu tápal v zápisu správné cesty k .htpasswd v .htaccess. Ale nakonec jsem ji zjistil a i tohle šlape OK.
Je fajn, že se to podařilo vyřešit už přes víkend. DĚKUJI!