Nejste přihlášeni
Presne ako som hovoril, v databáze k doméne http://www.photo-album.cz neexistovali tabuľky pre Phoca Gallery, tak som ich vytvoril manuálne a teraz ti to bude 100% fungovať.
Moc děkuji za vytvoření tabulek. Teď jsem to vyzkoušel a funguje to. Pro mě by to byl těžko řešitelný problém. Tak ještě jednou dík.
Jak už jsem psal v úvodním příspěvku na lokálním serveru pracuje vše korektně na hostingu už nikoliv. Napadá mě jediné vysvětlení a to je to, že na stejném lokálním serveru běží i Phocagallery v.2 společně s Joomlou 1.5 a obě dvě verze Phocagallery používají stejné tabulky. Možná mě tu teď někdo rozcupuje protože je to třeba úplná blbost, ale já jiné vysvětlení nemám. A co se týče tvorby tabulek, tak to je pro mě španělská vesnice. Může tu někdo popsat, jak si ty tabulky můžu vytvořit nebo dát link na popis v češtině. Prosím. Na netu jsem našel postup jenom v angličtině a tu neovládám, překlad taky moc nepomohl.
Dobrý večer,
Uložení se nepodařilo z důvodu následující chyby Kategorie musí mít název. Tak tohle je hláška která se objeví když chci vytvořit kategorii v phocegallery. Nevíte někdo co s tím.
Donéna je: photo-album.cz
Díky
O tabulkách v podstatě nic nevím, nevím jak je vytvořit, jak s nimi pracovat. A co se týče těch práv v adresářích, tak to už vůbec nevím očem je řeč. Můžete mě nějak navéct, jak bych to měl řešit. Díky
ahoj,
mám podobný problém s instalací. Instalace jde spustit, vyberu jazyk, dám následující a dál už se nedostanu.
Dobrý den,
můj problém je ten, že mi nejde vytvořit kategorii v phocagallery. Když dám uložit kategorii tak se kategorie nevytvoří a objeví se chybová hláška, že musí být vyplněno políčko NÁZEV. To samozřejmě vyplněné nám. Web je stavěn na Joomle 2.5. Doma na lokálním servru vše pracuje korektně.