#1 Re: Ostatní problémy » Velmi pomale nacitani stranek » 2023-04-08 15:13:41

JF napsal:

Dobrý den, napište mi prosím na info@endora.cz pokusím se s tím něco udělat. Děkuji

Poslán Email.

#2 Re: Ostatní problémy » Velmi pomale nacitani stranek » 2023-03-25 19:13:25

JF napsal:

Používáte Joomla 3.9.22 vydanou 06.10.2020. Aktualizací na 3.9.28 z 06.07.2021 by se nic stát nemělo z vaši šablonou.
V error logu ze včera máte jen notifikace: PHP Notice:  Undefined property: JoomGalleryViewDetail::$i in /home/users/badboysclanwebeu/badboys.clanweb.eu/web/components/com_joomgallery/views/detail/tmpl/default_commentsarea.php on line 52
Je zajímavé že prací v administraci se reakce joomly prodlouží. Bohužel tvorbě stránek se nevěnuji. V error logu není nic co by toto mohlo způsobovat.


Dnes mi to například hazí tuto chybu...

Internal Server Error

error

#3 Re: Ostatní problémy » Velmi pomale nacitani stranek » 2023-03-17 13:09:03

JF napsal:

Nyní procházím stránkou https://badboys.clanweb.eu/ a reaguje krásně svižně. Načtení pokaždé do 900 milisekund. Zřejmě jste se trefili do období kdy byl server vytížen jiným uživatelem co bohužel pocítí na sdíleném webhostingu všichni na daném serveru.

A není možné , že danné problémy mám díky tomu , že nemám aktualizovanou jomlu na aktuální verzy ? Neaktualizoval sme jelikož se bojim , že používám starší šablonu webu ?  Ono pokud načítám čistě web zdá se , že vše jede jak má ale jak otevřu administrativu webu a vedle web samotný , edituju web a následně ho vedle v okně načítám a koukám. Sekne se to jak v administrative tak na webu... ono je to fakt často a fakt víc pak čekám než něco dělám.

#4 Re: Ostatní problémy » Velmi pomale nacitani stranek » 2023-03-16 12:41:28

JF napsal:

Dobrý den, rád bych vám nabídl přesun na profesionální řešení https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … ebglobe-cz ale bohužel aktuálně ještě není možné převést i doménu 3 řádu na které váš webhosting běží. Toto bude možné v druhé polovině tohoto roku.

Delší odezva je bohužel způsobena vytíženějším serverem který obsluhuje desetitisíce domén.

Dobrý den , znamená to co mi chcete říct , že je normální že 2 minuty pracuji na webu a 5 minut čekám na načtení ? To mi tedy nepřijde normální. Čekal jsem ,že tam někde mám chybu já ale tato odpověd je tedy něco co sem nečekal. na webu není ani náplň jelikož z 2 hodin denně co tomu věnuji pracuji vlastně na webu sotva 20 minut..

#5 Re: Ostatní problémy » Velmi pomale nacitani stranek » 2023-03-15 13:11:58

JF napsal:

Dobrý den, pravděpodobně jste se trefili do času kdy byl server vytížen víc než je běžné což způsobilo uvedené hlášky.
Bohužel vyšší PHP verzi nyní k dispozici nemáme, měla by být zavedena koncem tohoto roku.

No ono je problém , že se to děje kdykoli se tam snažim pracovat. Není to tedy určitá doba nebo tak. Je to prostě kdykoli se tam něco upravuje,edituje atd... Lagy nebo špatná odezva je tedy standardní nikoli náhodná..

#6 Re: Ostatní problémy » Velmi pomale nacitani stranek » 2023-03-14 11:38:24

Dobrý den,
vlastním stránky https://badboys.clanweb.eu/ také hlásí chybu při načítání 502 Bad Gateway, když se snažím pracovat sestránkami / editaci / uložení ale stává se to i při načítání stránek. Vždy po dlouhém načítání třeba i 2-3 minuty  vyskočí tato chyba. Zkusil sem zaplatit i program plus stím , že to pomůže ale nepomohlo vůbec..

Dále v administraci Joom mi to vypisuje tuto hášku jestli to stím nějak souvisí :
"Zjistili jsme, že váš server používá PHP verze 7.4.13, která je zastaralá"
Novější verzi sem ale nikde nenašel v administraci webu.

Prosím o prověření popřípadě radu co s tím.

Děkuji.

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK