#1 Re: Wordpress » HTTPS na WordPressu » 2015-12-30 15:58:51

Pluginy jsem zkoušel vypnout, beze změny. Jiné šablony fungují. Takže to bude asi na technickou podporu šablony. Díky za pomoc.

#2 Re: Wordpress » HTTPS na WordPressu » 2015-12-30 14:14:43

Super, tohle pomohlo, zacyklení se už nezobrazuje. Pouze mám problém se šablonou. Na http se načte normálně (http://odolne.cz/), na https se ale z nějakého důvodu při načítání hlavičky zastaví (https://odolne.cz/). Díval jsem se do kódu, ale nenašel jsem nic, co by to způsobovalo. sad Můžete poradit čím by to mohlo být? Díky.

#3 Wordpress » HTTPS na WordPressu » 2015-12-29 19:59:08

aboute
Odpovědi: 5

Vyzkoušel jsem ten nově nabídnutý SSL certifikát od Let's Encrypt k placenému programu. Pro normální stránky funguje bezvadně, ale nepodařilo se mi pod ním, resp. HTTPS zprovoznit instalaci WordPressu. Má s tím také někdo problém?
Zkoušel jsem jak automatickou instalaci v administraci tak i ruční instalaci přes FTP. WP nainstaluji bez problému, ale když se pokusím jej "přesměrovat" na HTTPS, skončí to hláškou v prohlížeči "Stránka obsahuje smyčku přesměrování". Zkoušel jsem několik postupů (pomocí pluginu (WordPress Force HTTPS), ručně v nastavení WP a wp-config i pomocí .htaccess). Nic nezabralo.

Pomůže někdo? Díky!

#4 Re: Wordpress » Chyba v .htaccess a WordPressu » 2013-06-27 11:50:32

No tak jsem to vyřešil. Nepochopitelně to dělal aktivovaný ale nezapnutý plugin WP Maintenance Mode ve verzi 1.8.9. Díky moc smile

#5 Wordpress » Chyba v .htaccess a WordPressu » 2013-06-27 11:38:22

aboute
Odpovědi: 9

Zdravím. Nedávno jsem na Endoře vytvořil web josefnudera.4fan.cz jenže mám malý problém. Po nějakém časovém úseku použitý WordPress ukládá do kořenové složky webu soubor .htaccess. To mi samozřejmě nevadí, ale jakmile tento soubor vytvoří, tak se nejde dostat na web.
Zobrazí se hláška:

"Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, root@endora.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log."

Chyba zmizí když odstraním soubor .htaccess ručně, jenže pak nefunguje jakékoli odkazování na články webu, jelikož jsou trvalé odkazy na ně upravené do lidštější podoby (místo http://www.josefnudera.4fan.cz/?p=123 je nastaveno http://www.josefnudera.4fan.cz/2013/06/nazev-prispevku/). Navíc WP stejně za nějakou dobu soubor .htaccess opět vytvoří.

Obsah souboru .htaccess je:
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

Prosím o radu, už jsem z toho zoufalý :/

#6 Re: Pravidla a oznámení » Vanocni soutez » 2011-12-24 17:25:28

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.et.jecool.net">www.et.jecool.net</a><!-- w -->

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK