#1 Re: Ostatní redakční systémy » PhpBB3 - problém Strict Standards » 2013-02-16 20:55:06

Moc, opravdu moc děkujeme za veškerou pomoc a velmi si jí vážíme. smile

#2 Re: Ostatní redakční systémy » PhpBB3 - problém Strict Standards » 2013-02-16 13:19:30

Děkuji - to je zvláštní, protože já ani ostatní se do příspěvků stále dostat nemůžeme - např. sem se dostanete? Tady mi to hlásí "Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /home/users/amaanael/dragon-riders.eu/web/forum/viewtopic.php on line 1078" . Hlásí to v každém tématu. Šablonou jsem si nebyla jistá (je tím pověřený jiný člověk big_smile), ale z té aktualizace jsem zmatená - podle ACP je fórum aktualizované (screenshot). Jinak moc děkuji, že pomáháte.

#3 Re: Ostatní redakční systémy » PhpBB3 - problém Strict Standards » 2013-02-16 02:28:58

kksmirice napsal:

Doporučuji provést upgrade na 3.0.11 a chování testovat na základní šabloně phpBB - prosilver.
Také si zjistěte, zda použitý styl je pro danou verzi fóra a zda není vydána novější verze.

Děkuju, aktualizovali jsme na nejnovější verzi fóra a nahráli i šablonu která by měla být určená na 3.0.11, ale vůbec žádná změna. Nefunguje to ani v šabloně prosilver. Jinak se jedná o totofórum, oceníme jakoukoliv radu co s tím... Jinde aktualizace pomohla, ale tady bohužel ne hmm

#4 Re: Ostatní redakční systémy » PhpBB3 - problém Strict Standards » 2013-02-05 12:38:16

Ahoj,
také se nám po upgradu vyskytl problém u fóra - sice se dá přihlásit atp., ale nedá se dostat k žádnému příspěvku, všechny topicy hlásí "Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /home/users/amaanael/dragon-riders.eu/web/forum/viewtopic.php on line 1078" ... nemáte prosím nápad, co by se s tím dalo udělat? Pomohl by upgrade na vyšší verzi fóra (teď máme 3.0.10)? (Předem ještě teda říkám, že jsme lamky, takže pokud se najde nějaká hodná duše, která by nám podala pomocnou ruku, tak prosíme o trpělivost)

#6 Re: Návody a postupy » Ako previesť obsah z domény 3. rádu na doménu 2. rádu. » 2012-02-12 01:36:38

Ahoj, plánuju přesun domény 3. řádu na doménu 2. řádu, kterou jsem si přidala do webadminu. Všimla jsem si, že doména 2. řádu má zvýšený traffic z 5GB na 15; v tomto tématu se zase řešilo, že zůstanou aktivní obě domény. Jak se pak traffic řeší? Zůstane doména 2. řádu aktivní a funkční, pokud se na té původní překročí někdy v měsíci traffic 5GB?
A jen se ujistím - přesune se tímto postupem celý obsah webu, nebo jsou ještě potřeba nějaké dodatečné kroky?
Díky a omlouvám se za lamácké dotazy, moc se v tom nevyznám  wink

#7 Re: Stránky porušující pravidla » Porušuje to pravidla? » 2011-07-17 16:08:56

Ahoj, omlouvám se, jestli píšu do špatného topicu, nenašla jsem vhodnější téma.
Zvažuji založení webu na Endoře, nejsem si ale jistá jedním pravidlem - konkrétně tím, že na stránce nesmí běžet chat. Mám web online textové hry, kde je jednou z nejoblíbenějších funkcí malý "kecal" pro hráče, který neběží přímo na serveru, ale je na něj v jedné stránce vložen odkaz a chat se na ní zobrazuje - ala blueboard a podobné (konkrétně jde o tuto službu, kde je chat také hostován - http://www.everywherechat.com/ ).

Je to přípustné, nebo to už porušuje pravidla provozu? Děkuji za odpověď wink .

(Pozn. koukala jsem do tohoto topicu, kde se řeší podobné - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=16&t=3198">viewtopic.php?f=16&t=3198</a><!-- l -->, ale nejsem si přesně jistá tím autoreloadem - ten chat pravděpodobně má, ale měl by tím snad zatěžovat jen server webu, který službu provozuje a hostuje, nikoliv Endoru...?. Podle tohoto topicu - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=16&t=2736">viewtopic.php?f=16&t=2736</a><!-- l --> by to snad mělo být v pořádku, ale raději se chci ujistit v tomto konkrétním případě  wink )

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK