#2 Re: Ostatní problémy » Vaše připojení není soukromé" a následně "401 Authorization Required" » 2021-04-12 22:02:45

No jo, to vypadá, že klient se pokusí přistoupit ze zahraničí na danou doménu třetího řádu - následuje vaše ochrana, které ovšem počítá s HTTPS. Po vyplnění jména a hesla "wpendora" to začne řvát, že HTTPS není podporováno. Zlej sen tohle. A je moc zajímavý, že stejnou ptákovinu nejspíš člověk vidí i na Webzdarma :-D Asi vítr nebo co. Původně jsem se chtěl omluvit, že jsem "vyjel". Jenže jsem zpátky u pocitu "nasranost".

#3 Re: Ostatní problémy » Vaše připojení není soukromé" a následně "401 Authorization Required" » 2021-04-12 21:54:16

Pokus probíhá na https://ic.tode.cz (přestože HTTPS na doméně 3. řádu být nemá, vypadá to na nějaké přesměrování, které vám nefunguje, možná ve vazbě na certifikát - skončí to 401)

#4 Re: Ostatní problémy » Vaše připojení není soukromé" a následně "401 Authorization Required" » 2021-04-12 17:18:02

Potřebuju poskytnout přístup do WP z Izraele... A upřímně, je mi jedno, jestli je to otázka blokace přístupu ze zahraničí, htaccess, certifikát (viz fórum a podobný problém v lednu), ... Nevidím podstatu problému v připojení a wifi. Dočasná free doména třetího řádu.

#5 Ostatní problémy » Vaše připojení není soukromé" a následně "401 Authorization Required" » 2021-04-11 22:12:29

htmljednodusecz
Odpovědi: 7

A tohle je zase co? Už si asi fakt ty domény třetího řádu i certifikáty strčte někam.

#6 Náměty na inovace » Upozornění - databáze bez přístupu » 2021-04-11 13:34:22

htmljednodusecz
Odpovědi: 1

"Vaše databáze hrškrtprd5986136985473 nemají již déle jak 30 dnů žádný přístup."

A nic dalšího upřesňujícího. Může mi někdo vysvětlit smysl takových e-mailů? Ano, v prefixu lze možná hádat, k čemu se databáze váže, ale fakt to chce někdy věšteckou kouli. Kromě toho, co se děje asi na pozadí a o čem jsem neměl tušení, že při požadavku na "přeinstalování" WordPressu (reset do výchozího stavu) na doméně třetího řádu se vytváří nová databáze, a tak se ty staré hromadí na pozadí, čímž pak chodí další a další uvedené e-maily. Je to tak?

#7 Re: Registrátoři domén » Domény třetího řádu označované jako "spam" » 2021-04-11 13:21:18

"Pokud samozřejmě otevřete stránku přes http protokol, tak vám bude Google Chrome hlásit že jdete přes nezabezpečený protokol. Když ji otevřete přes https protokol, tj například https://html.jednoduse.cz/ tak se již táto hláška zobrazovat nebude a u domény bude jen zámeček protože certifikát je validní."

A co já s tímhle bezpředmětným blábolem? Vlastník Endory? Ty vole, buď je tohle podpora, a vy se můžete dotázat "výš", nebo jste brigádník na baterky.

Takže to uzavřeme dotazem, na který buď odpovězte jasně nebo vůbec (nebo mě potrestejte :-)): Uvedete na pravou míru stav domén třetího řádku, že NIKDY nebudou zabezpečené a že jsou považovány za SPAM minimálně Facebookem, nebo ne? Protože mě to blafování leze na nervy.

#8 Re: Registrátoři domén » Domény třetího řádu označované jako "spam" » 2021-01-19 21:39:04

Počkejte Honzo... "Všechny naše domény 3 řádu máme korektně zabezpečeny multiwildcard ssl certifikátem."
První, co vidím, že Chrome označí web xxx.jednoduse.cz za nezabezpečený (HTTP). Je snad něco špatně nastaveno? Spíš si myslím, že odpovídáte hodně nefér už minimálně půl roku na tohle téma. Pravda je nejspíš taková, že web v rámci programu Free NEBĚŽÍ A NEBUDE NIKDY BĚŽET NA HTTPS. Nemluvme teď o programech PLUS nebo MEGA (byť uznávám, že takový PLUS je poskytován za pakatel). Ale to pardon, to už půjdu nejspíš rovnou na (váš) Stable apod. (a nebudu s minimální podporou tady). Ostatně mám za to, že tyhle řeči by byly zbytečné, kdybyste prostě k programu Free za jednorázový poplatek free HTTPS certifikát dávali.

#9 Re: Registrátoři domén » Domény třetího řádu označované jako "spam" » 2021-01-17 20:26:08

A je to jediný problém, místo, služba? Protože pardon, když k tomu přidám ještě nemožnost HTTPS, tak prostě tyto domény 3. řádu můžete zrušit. Google je dost možná přestane jako nezabezpečené registrovat a pak budou zkrátka "neviditelné". Nebo mi řeknete představu o jejich smysluplné existenci? Obchod, chyták, převod na placenou?

#10 Registrátoři domén » Domény třetího řádu označované jako "spam" » 2021-01-15 15:12:33

htmljednodusecz
Odpovědi: 7

Přinejmenším Facebook označuje domény třetího řádu jako spam (viz třeba jednoduse.cz)

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK