#1 Re: Wordpress » [Plugin Contact form 7] Zpráva označena Gmailem jako phising » 2012-08-15 18:06:42

Ahoj všem,

mám problém se zprávami odesílanými pluginem http://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/. Gmail je označuje jako phising kvůli nemožnosti ověřit skutečnou identitu odesílatele.

Gmail k tématu říká: " Gmail kontroluje, zda jsou e-maily správně ověřeny. Publikujte prosím záznam SPF a jako odesílatele obálky použijte svůj název domény nebo podepište své zprávy pomocí podpisu DKIM přiřazeného ke své doméně." Po rychlém hledání většina tipů směřuje k poskytovateli serveru.

Máte nějaký nápad, jak to vyřešit? Díky moc!

http://sarkakrapova.g6.cz

#2 Re: Ostatní problémy » WORDPRESS: Contact form 7 | Ztracená data » 2012-08-15 17:39:43

Ahoj všem,

mám nepříjemný problém s kontaktním formulářem / pluginem http://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/ běžícím na Wordpressu. Spíš než o problém s WP se však jedná o problém s "vyštracháváním" ztracených dat, proto píšu sem.

Popis problému

Kontaktní formulář je v administraci WP vytvořen proměnnými zadanými uživatelem.

Na straně vytváření formuláře:

[email* your-email]

- obsah hranatých závorek je přeložen jako 

<input type="email" id="your-email" />

Na straně čtení odeslaných dat, které se překládají přes proměnné do výsledného emailu:

From: [your-name] / <[your-email]>

- tzn. např. od Petr Cibulka / <!-- e --><a href="mailto:email@gmail.com">email@gmail.com</a><!-- e -->

Bohužel jsem v v textovém poli, kde se vytváří kontaktní formulář zobrazující se na webu, zadal u kolonky email špatné jméno ("your emai"). Výsledné mejly pro klientku proto přicházely od "Petr Cibulka / <[your-email]>" a nelze na ně odpovědět.

Je to takto srozumitelné?

Prosba

Jak už jsem zjistil, odeslaná data skrz CF7 se neukládají v MYSQL databázi. Nelze tedy ztracené mailové adresy "vyštrachat" odněkud "z hlubin serveru"? O serverech nevim nic, proto se ptam tak hloupe.

Jedná se o web http://sarkakrapova.g6.cz. Emaily odesly 31.7. a 12.8.

Pokud je to úplně mimo, stejně děkuji za pozornost. smile

#4 Re: Ostatní problémy » Error 500 po aktualizaci FTP + DB » 2012-07-15 14:29:51

Zdravím,

po přehrání FTP obsahu i obsahu databáze mi jakýkoliv subodkaz na webu vyhazuje "error 500". Web běží na Wordpressu, nahrával jsem nové template files, databázi, pluginy.

Jeden z pluginů (http://wordpress.org/extend/plugins/wp-dbmanager/) vyžaduje vytvoření .htaccess (se kterým nemám moc zkušenost). I po smazání .htaccess a pluginu ze serveru však web neběží. Lokálně mi vše funguje bez problému.

Co mi poradíte? Díky, Petr Cibulka.

http://cibulka.g6.cz

#5 Re: Wordpress » Problem s pameti? » 2011-07-14 15:58:49

Ahoj, tohle zobrazeni jsem ve Wordpressu nenasel.

Myslim, ze moje potreby nepresahuji potreby beznyho blogu. Spis bych proto potreboval prjit na to, co z meho kodu "zere" nejvic. A jak jsem psal v predchozim prispevku, aktivite diagnostickeho pluginu WP System Health brani bezpecnostni nastaveni serveru Endory (funkce "exec").

Je proto diagnostiku mozne udelat jinudy/jinak? Pripadne je ve vasich moznostech?

Diky, P.

#6 Re: Wordpress » Problem s pameti? » 2011-07-12 18:37:37

Cau vsem, nevim, jestli tahle otazka patri na Endori forum, nicmene i tak to zkusim.

Na adrese http://www.cibulka.g6.cz dopiplavam svuj blog/portfolio pres produkci a webdesign. Obecne se vyznam spis ve hrani s Wordpressem nez v kodovani. Prave proto moc nevim, kde se stala chyba s mym cerpanim pameti (memory), ktera podle nainstalovaneho pluginu Wordpress TPC! Memory Usage prestreluje limit 30 MB.

Na strance pouzivam 13 celkem standartnich WP pluginu, nejake (ctrlc ctrlv) jQuery skripty a nejspis vetsi pocet PHP souboru nez je obvykle (pres funkci get_template_part). Dalsi doinstalovany plugin - WP System Health, pres ktery jsem chtel zkusit nejaky ten troubleshooting - mi rika, ze diky bezpecnostnim omezenim ze strany providera mi k problemu nemuze dat vic podrobnosti.

Je mozne takhle na dalku zjistit pricinu problemu nebo se ve strankach z vasi strany trochu prohrabnout a rict mi, co z nich zabira nejvic mista? Diky za pripadne odpovedi.

Petr

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK