#1 Re: Wordpress » [Vyřešeno] Nefunguje nahrávání souborů - obrázky ani pluginy » 2014-06-20 13:59:37

Hosting mám placený, ale asi tuším, čím to bude. Nějak se mi na web dostal patrně vir, tak jsem změnil heslo na ftp a to by mohl být problém, proč nejde nahrávat soubory. NEjde to vlastně na všech mých webech, které jsou přidruženy k tomuto ftp účtu. Takže teďka je otázka, nevíte někdo, kam do wp "vložit" ftp údaje? protože ve wp-config to bohužel není, takže teďka trochu tápám, googlím, googlím a pořád nic :-/

#2 Wordpress » [Vyřešeno] Nefunguje nahrávání souborů - obrázky ani pluginy » 2014-06-19 14:29:43

rzelenka
Odpovědi: 3

Dobrý den,

včera jsem na web Fashionmagazin.cz nahrával novou šablonu a celkově jsem web tak nějak překopával... Nakonec jsem kvůli problémům musel smazat WP a nainstalovat znova. Data jsem na web "oživil" z databáze, ale mám tento problém - nelze nahrávat jak mediální soubory (obrázky), tak pluginy uložené u mě na PC. Prosil bych tedy o pomoc nebo radu, jak toto řešit.

Při pokusu o nahrání souboru mi WP vypíše: Nepodařilo se uložit mediální soubor.

Věděl by prosím někdo, jak tento problém vyřešit?

Díky za rady.

#3 Re: Problém s přesměrováním domény » Přesměrování webu z jednoho účtu na druhý » 2011-05-14 20:17:40

díky, to jsem přesně potřeboval. Samozřejmě vím, že doménu třetího řádu prodávat nemůžu, že není moje, asi jsem se nevyjádřil úplně přesně... každopádně Díky wink

#4 Re: Problém s přesměrováním domény » Přesměrování webu z jednoho účtu na druhý » 2011-05-14 18:11:32

takhle, mám účet, na něm mám několik webů, u nich používám Endorácké subdomény, ale kdybych chtěl v budoucnu nějaký z webů prodat, tak by bylo pro mě a pro kupce výhodnější, kdybych mohl prodat rovnou účet, ke kterému je přiřazen konkrétní web. Doufám, že jsem se správně vyjádřil.

#5 Re: Problém s přesměrováním domény » Přesměrování webu z jednoho účtu na druhý » 2011-05-14 13:01:02

Zdravím, potřeboval bych se zeptat, zda-li je možné přesměrovat web z mého účtu zde na endořa na jiný účet rovněž zde, na endoře, a popřípadě jak? Děkuji za odpověď.

#6 Re: Problém s přesměrováním domény » Špatně provedena změna DNS? » 2009-10-20 18:47:52

Dobrý den,

Dnes jsem si nechal u registrátora změnit DNS na ns.endora.cz a ns.endoraland.com. Dále pak NSSET na NSSID:ENDORA. Podle odpovědi by to již mělo být změněno, proč tedy není doména zfunkčněná, mohu-li se zeptat?

Děkuji za odpověď

Ps, jedná se o igldesign.cz

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK