|
Nefunklční web na hostingu FUN !!!! - Verze k tisku +- Endora fórum (https://forum.endora.cz) +-- Fórum: Návody a řešení potíží (https://forum.endora.cz/forumdisplay.php?fid=9) +--- Fórum: Administrace MyEndora (https://forum.endora.cz/forumdisplay.php?fid=10) +--- Téma: Nefunklční web na hostingu FUN !!!! (/showthread.php?tid=161) |
Nefunklční web na hostingu FUN !!!! - CidJc - 24.05.2026 Přestal mi fungovat web www.czechsim.cz na hostingu FUN. Vše je naastavené správně !!! Už by jste sakra s tím měli něco udělat, dříve na staré endoře se s tím dalo pracovat a teď je administrace chaos !!! Za co chcete platit, to fakt nevím !!! Děkuji Pokorný
RE: Nefunklční web na hostingu FUN !!!! - jan - 24.05.2026 Dobrý den, problém s databázovým serverem již řeší naši administrátoři. Za komplikace se vám omlouváme. RE: Nefunklční web na hostingu FUN !!!! - CidJc - 26.05.2026 (24.05.2026, 15:13)jan Napsal(a): Dobrý den, problém s databázovým serverem již řeší naši administrátoři. Za komplikace se vám omlouváme.Dobrý večer, vaše řešení trvá již 2 dny. Začínám být hodně a nebudu radši psát co. Mám jako správce pod sebou více stránek na Endoře.cz a pokud nemáme odejít jinam, tak to laskavě dejte dohromady. Trpělivost má své meze a mé už přetékají. Děkuji Pokorný RE: Nefunklční web na hostingu FUN !!!! - jan - 27.05.2026 Dobrý den, eviduji že vám stránka běží, ale zobrazuje jen slovo Error - pravděpodobně máte něco ve vaši aplikaci nastaveno chybně. Doporučuji si v ní zapnout debug log kde zjistíte konkrétní chybu na čem chod selhává. Je škoda že daná aplikace není schopna vypsat přesnější informaci o chybě. RE: Nefunklční web na hostingu FUN !!!! - CidJc - 28.05.2026 (27.05.2026, 19:42)jan Napsal(a): Dobrý den, eviduji že vám stránka běží, ale zobrazuje jen slovo Error - pravděpodobně máte něco ve vaši aplikaci nastaveno chybně. Doporučuji si v ní zapnout debug log kde zjistíte konkrétní chybu na čem chod selhává. Je škoda že daná aplikace není schopna vypsat přesnější informaci o chybě. Dobrý večer, nic jsem na stránkách nenastavoval ani neupgradoval a i přesto se mi snažíte namluvit, že jen tak přestaly fungovat? To je tedy od vás pěkná výmluva. No nic s vaším hostingem asi skončím, protože se kvalita služeb zhoršila. Jinak pokud jsem si zkusil na svém hostingu rozjet web, tak jede bez problémů. No začnu přesouvat klienty a weby jinam a rozhodně je to z vaší strany pro nezájem a zhoršení služeb. Děkuji za nic. |