#1 2015-06-28 21:13:39

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Web

Omezena automatická instalace?

Dobrý večer,

dnes po delší době jsem se přihlásil do webadminu Endory a všiml jsem si, že u domén již není možné automaticky instalovat některé aplikace(např. Drupal, Joomla, apod.). Mohu se zeptat, proč není možné automaticky instalovat Joomla a Drupal? U ostatních to chápu, například u K:CMS bylo hodně chyb, u Silverstripe byl problém s administrací obsahu(chyba byla zapříčiněna reklamou u programu FREE), Prestashop je jen pro placené verze(tudíž u FREE není zapotřebí). Takže aktuálně jsou k dispozici jen tyto programy Wordpress a Sunlight. Mohu tedy znát důvod, proč je automatická instalace programů/aplikací omezena?
Předem děkuji za Vaší odpověď.

S pozdravem
TheEilag

#2 2015-06-29 12:04:38

JF
Endora rádce
Místo: Plzeň
Web

Re: Omezena automatická instalace?

Nový webadmin sa stále vyvíja a zatiaľ neboli všetky veci starého webadminu implementované do nového. Určite do nejakej doby i možnosť rýchlej inštalácie Joomla!, Drupal atď pribudne.

Ján Fačkovec - Helpdesk Endora.cz
- Email: jan.fackovec(zavináč)endora.cz
- Web: www.endora.cz
Zlepšite si stránku českým validátorom!

#3 2015-06-29 18:14:00

TheEilag
Člen
Web

Dobrý večer,

děkuji za Vaši odpověď, už jsem měl obavy, že automatická instalace Drupalu již nebude možná.
Nemám moc času instalovat aplikace ručně, proto raději využívám automatické instalace, které jsou pro mě jednodušší.
Snad se tato situace nějak vyřeší... Aktuálně to z mé strany nijak nespěchá. smile

S pozdravem
TheEilag

#4 2016-01-30 22:08:05

regal
Endora uživatel

Dobrý den,

dnes jsem si přidal do svého webadminu novou doménu a byl jsem velice překvapen, že nelze instalovat Drupal v nabídce Aplikace.

Našel jsem zde Vaše info, že do nového webadminu možnost opět časem přibude.

Mohu se zeptat jaký je stav věci? Informace o tom, že se to řeší je půl roku stará a Drupal ve webadminu není?

Máte nějaký časový horizont do kdy by to mohlo být?

Díky za odpověď.

#5 2016-02-24 01:50:06

TheEilag
Člen
Web

Dobrý den,

to by mě také zajímalo.

S pozdravem
TheEilag

#6 2016-02-24 18:22:36

PetrAndel
Podpora

Dobrý den,

momentálně to není prioritou, ale zjistím, jestli by s tím v dohledné době nešlo něco udělat.

#7 2016-11-06 19:25:41

mtransportcom
Endora uživatel

Dobrý den, v únoru jste psal, že momentálně automatická instalace Drupalu není prioritou a že zjistíte jestli se s tím v dohledné době nedá něco udělat. Tak se ptám co je dohledná doba? Uplynulo o tohoto vyjádření 9 měsíců a pořád nic.Navíc ve vlastnostech programů uvádíte: Instalace Drupalu na jedno kliknutí u všech programů.

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK