#1 2016-09-30 17:06:21

buke
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-20
Příspěvky: 9

Web se nezobrazuje

Zdravím

Mám takový menší / větší problém s webem a ten je takový, že po připojení se na něj mi stáhne soubor místo toho, aby mi stránku načetlo.
Instaloval jsem tam včera phpbb a šlo to v pohodě. Dnes jsem se připojil na web a začalo mi to dělat tohle.. Zkusil jsem tedy phpbb odinstalovat, ale změna nenastala.

Web má doménu u wedosu a webhosting FREE zde na endoře. DNS by mělo být nastaveno správně, takže nechápu v čem je problém.

Jedná se o web web http://www.villagelife.eu/

Budu rád za každou radu.

Offline

#2 2016-09-30 18:40:57

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Web se nezobrazuje

Na Vami uvedenej stránke aktuálne máte umiestnený len 1 súbor a tým je home.html v ktorom úmyselne maskujete reklamnú pätičku čím hrubo porušujete podmienky prevádzky.
Ku žiadnemu sťahovaniu súboru mi na vašej doméne nedochádza. Je možné že pred tým nahratý obsah obsahoval kód ktorý odosielal obsah z nesprávnou hlavičkou, ale to už teraz nezistíme.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2016-09-30 18:53:09

buke
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-20
Příspěvky: 9

Re: Web se nezobrazuje

Tu stránku home.html mám jen jako testovací - nedělá mi problém tam dát tu reklamu.

Nicméně zpět k problému.Zkoušel jsem i pročistit cache, ale nepomohlo.
Kolegovi se také stáhne nějaký soubor po připojení na web, tak proč vám ne? Nemyslím si, že by předtím nahraný obsah obsahoval nějaký kod, který odesílal obsah s nesprávnou hlavičkou, jelikož to bylo čisté phpbb stažené z oficiální stránky (+ to mám i na jiných doménách a je v pořádku - takže problém musí být někde jinde).

Offline

#4 2016-10-01 13:12:41

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Web se nezobrazuje

Súbor sa Vám sťahuje i naďalej keď už stránka neobsahuje phpbb? Skúšali ste premazať cache? Mne sa problém skutočne neprejavil. Na doméne v danom čase bol len ten jeden html súbor. Môžete obsah navrátiť do stavu keď vám to sťahovalo daný súbor?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2016-10-01 15:02:33

buke
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-20
Příspěvky: 9

Re: Web se nezobrazuje

Do zpětného stavu to vrátit nemůžu.
Byl jsem déle bez odpovědi, tak jsem zkoušel na to přijít sám. Službu jsem uvolnil a chtěl ji zaregistrovat na 2. (novém) účtu (doufal jsem, že se tím něco vyřeší, i když to byla minimální šance). Nicméně potvrzovací email na marinliesko@seznam.cz mi stále nepřišel takže je služba obsazená, ale do administrace endory se nedostanu.

Nicméně k otázce:
"Súbor sa Vám sťahuje i naďalej keď už stránka neobsahuje phpbb?"
- Ano, soubor se stahoval i když web byl bez phpbb a poté i když byl úplně prázdný.
Zkoušel jsem promazat cache pomocí CCleaner, vyčistit pc, restartovat pc... nic nepomohlo.

Offline

#6 2016-10-01 21:33:14

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Web se nezobrazuje

Aktivačný email som nechal znovu zaslať. Prekontrolujte si prosím i adresár SPAM.

V tom prípade je to zaujímavé že i po vyčistení sa Vám súbor i naďalej sťahoval. Odporúčam prekontrolovať PC proti vírusom a spyware.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2016-10-01 23:27:40

buke
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-20
Příspěvky: 9

Re: Web se nezobrazuje

Email mi dorazil a vše mám funkční. Zítra pro jistotu zkusím tedy hlubší kontrolu pc.

Děkuji za pomoc.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK