#1 2013-02-19 21:16:23

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: jak zjistit, kde všude mám uveden emailovou adresu?

Často se tu děje, že uživatel nebyl informovván, protže email má v databázi Endory neplatný.

"právní" stránku věci řešit nechci, leč jen tu technickou.

Když se mění freeemalová adresa na jinou freeemailovou adresu, tak stačí si nastavit přesměrování či pop3 stahování - to je bez problémů

horší problém nastane, když má uživatel email od školy, zaměstnavatele, ISP providera, ... a přechází k jinému a starý email se "zruší" jakmile vyprší smlouva.


k Věci: Jak může uživatel snadno zjistit, kde všude má "starý" email registrován, aby jej změnil na nový ?

spolehat se na "paměť ve svém mozku" nelze a že by si někdo psal kde se všude zaregistroval tak takového člověka neznám.

Co teď, jak to zjistit, kde všude musím email změnit, když jsem jej používal třeba 5 let a už si nepamatuji, kde jsem se všude registroval (Endora je  můj asi 5x hosting a už si nepamatuji, kde jsem měl všude weby)


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#2 2013-02-19 21:43:00

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: jak zjistit, kde všude mám uveden emailovou adresu?

ja to řešim snadno
mam outlook kam si všechny emaily stahuju
a pak stačí hodit filtr na ty prijate z určiteho emailu

jiny postup nevim, jedine tu schranku predtim projit a checknout co je tam za maily

Offline

#3 2013-02-19 23:03:04

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: jak zjistit, kde všude mám uveden emailovou adresu?

No ak si nepamätáš kde sa registruješ tak sa nikde neregistruj. Prípadne na všetky registrácie používaj nejaký mail ktorý sa zrušiť len tak nemôže a ktorý sleduješ čo najčastejšie. Ja mám všetky maile smerované do jedného konta u Gmail kde si ich filtrujem podľa sfarbenia atď. Prípadne ak nejakú stránku už nepoužívam kde som sa registroval tak registráciu zruším, prípadne nastavím v nej iný mail na ktorý príde prípadné upozornenie. Tj ak využívaš nejaký webhosting tak by si mal svoju mail adresu aktualizovať, ak to nerobíš tak zrejme daný hosting nepoužívaš.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK