#1 2017-07-31 20:09:46

kareljech
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Jak to funguje?

Zdravím,
pár dní zpátky jsem si zaregistroval doménu a hosting u zahraničního poskytovatele hostingu (dreamhost). Rozhodl jsem se ale přejít na Endoru - domenu, kterou jsem si založil na dreamhost, se mi podařilo zprovoznit tady, jen mi to tedy píše, že není pod správou webu Endora. Problém je také v tom, že díky tomu je to vedené pod FREE verzí, takže tam není moc místa. A přejít na Lite nebo Mega je asi nemožné, když doména není prod Endorou, že?
Pokud se teda nepletu - musím počkat víc než 60 dní od založení domény na Dreamhost, abych ji mohl poté finálně převést sem, a po tom, co se mi podaří doménu převést sem, mohu zakoupit program Lite nebo Mega?
Děkuju moc za odpověd, jsem v tomhle začátečník.
K.

Offline

#2 2017-07-31 21:51:11

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Jak to funguje?

Program PLUS alebo MEGA môžete zakúpiť kedykoľvek. Aby ste ho využili postačuje doménu správne nasmerovať u vášho registrátora, ideálne nasmerovaním zmenou NS.
Ak ste tak vykonali, hlášku v systéme ignorujte, po overení systémom by sa mala prestať zobrazovať.

Doménu .COM je možné previesť k novému registrátorovi až po 60 dňoch od jej registrácie. Prevod je spoplatnený ročným poplatkom kde sa doména zároveň predĺži o ďalší rok.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-07-31 21:53:02

kareljech
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: Jak to funguje?

Super, děkuju moc za vysvětlení! smile
K.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK