#1 2017-03-11 19:55:56

fandasoudek
Člen
Registrován: 2015-09-08
Příspěvky: 6

Wordpress mi afektuje ostatní adresáře

Dobrý den,
snažím se už pár dní nainstalovat phpbb3 na stránce, kde mám nainstalovaný wordpress. V rootu jsem pro něj vytvořil samostatnou složku a vše nahrál do ní. Když se však snažím vstoupit na instalační stránku, dostanu error HTTP 500. Zkoušel jsem vytvořit i několik adresářů pod sebou aby to bylo web/others/forum/phpbb3, ale i tak to nefunguje. Neděje se mi to jen u phpbb, ale i u jiných již hotových stránek (konkrétně webauction plus webové rozhraní). Čím to je? Může to být problém s .httaccess? Jak to spravit? Díky za rady!

Offline

#2 2017-03-12 10:09:19

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Wordpress mi afektuje ostatní adresáře

Keďže ste neuviedli názov domény môžem odpovedať len obecne. Buď máte v .htaccess pravidlo ktoré nieje hostingom podporované a preto to končí chybou 500, alebo je chyba niekde v kóde a tento stav by mal byť zapísaný do error logu ktorý sa nachádza na FTP v zložke .tmp


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-03-12 15:33:59

fandasoudek
Člen
Registrován: 2015-09-08
Příspěvky: 6

Re: Wordpress mi afektuje ostatní adresáře

Adresa stránky je www.silencraft.cz. Z nějakého důvodu se mi už phpbb podařilo rozchodit, nicméně webauction pořád nefunguje. Adresa na webauction je www.silencraft.cz/webaukce.

Offline

#4 2017-03-12 19:29:30

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Wordpress mi afektuje ostatní adresáře

V súbore config.php vám chýbal znak } na konci súboru čo spôsobovalo uvedenú chybu. Ďalšiu chybu spôsobuje že v PHP7 nieje mysql podporované preto vom vám prepol verziu PHP na 5.6 aby vám tento systém bežal. Zmena sa prejaví približne do 15 minút. Error log nájdete na FTP v zložke .tmp


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK