#1 Re: Wordpress » Mizení obrázku » 2020-06-28 14:38:11

Přeinstaloval jsem WordPress. Udělal jsem to stylem, že jsem smazal celý web. Nainstaloval nový WordPress a postupně jsem instaloval pluginy čistě nově a opět je nastavil. Nedával jsem tam nic co bylo na starém webu, jen obrázky. Opět mizí obrázky. Takže nevím kde je chyba.

#2 Re: Wordpress » Mizení obrázku » 2020-06-25 12:01:21

JF napsal:

Dobrý den, obrázky na FTP skutečně neexistují. Proč tomu tak je ale nedokážu zjistit. Zkuste napsat našim administrátorům na info@endora.cz třeba budou vědět víc.

Administrátoři mi odepsali

Dobrý den,

u nás v logu nevidíme žádný záznam k této doméně, zdá se tedy že jej dělá aplikace. Aktuálně nevidíme nic co by problém mělo způsobovat ze strany serveru.

Hezký den

, takže co teď? Obrázky na FTP reálně jsou jen WordPress k ním nemůže vytvořit cestu nebo se k ním jednoduše dostat. Jak to tak vypadá asi budu muset přeinstalovat WordPress. To je jediná možnost co mi zbyla.

#3 Re: Wordpress » Mizení obrázku » 2020-06-21 11:16:21

JF napsal:

Dobrý den, obsah stránky není k dispozici veřejnosti. Předpoklad je že využívate nějakého doplňku který zřejmě obsahuje bezpečnostní chybu která způsobuje ono mazání.

Vypnul jsem všechny pluginy a i přesto se obrázky nezobrazují
Zde jsou přihlašovací údaje, aby jste mohl vidět obsah na webu: Username: test, heslo: testendorapristup

#4 Re: Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-06-18 15:18:09

JF napsal:

Dobrý den, nechal jsem prověřit funkčnost CRONu a ten se spouští korektně. Doporučuji komunikovat z vašim tvůrcem webstránky/systému aby vám poskytl bližší informace jak spouštění funguje a jestli je import rešen na straně php nebo jinou metodou.

Cron pro ten plugin je řešen formou linux příkazu wget. Potřeboval bych to převest na php cron, akorát nevím jak.

#5 Wordpress » Mizení obrázku » 2020-06-17 22:15:51

players
Odpovědi: 6

Dobrý den,

na webu do2minut.cz mi miznou obrázky a stále nevím jak to opravit. Už je to nějaká ta doba co to začalo dělat. Miznou tím stylem, že uploadnu obrázek vložím ho třeba do postu nebo na stránku a za nějakou dobu zmizí z toho postu/stránky (občas to trvá týden, občas pár sekund, občas je to ihned), jakože ten link na ty obrázky tam je ale nikam nevede a když otevřu média, tak vidím tohle 0y2Y.png

#6 Re: Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-06-01 10:18:44

JF napsal:

Dobrý den, co má dana url vykonat? kdy ji otevřu pokaždé v prohlížeči, hlásí stejnou informaci "Imported 0 bookings".

Daná úloha má vykonat import .ics souboru na webové stránky apartmánylizard. Tzn že když někdo udělá rezervaci na jiných webových stránkách např. E-chalupy tak se to importuje, když není co importovat tak to napíše "importér 0 bookings", když to zkusite ted tak to napíše import a problém je v tom že ten import se provede jen tehdy když na tu stránku přijdu, když nastavím cron úlohu na endoře tak nic můžu čekat deset let a nic se nestane. Absolutně nevím proč, když u toho pluginu je návod jak nastavit ten from v cpanelu a isp manageru nebo jak se to jmenuje, bohužel s vaším systémem to nějak nejde

#7 Re: Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-05-30 12:44:51

JF napsal:

Zadejte adresu jak píše nápověda vedle okénka, bez http, tj zadejte jen apartmanylizard.cz/shortcode

Když tam hodím jen

apartmanylizard.cz/shortcode

, tak to nefunguje, tedy aspoň myslím, když jsem to zkoušel tak to nefungovalo a když tam hodím

wget apartmanylizard.cz/shortcode

, tak mě to zas nechce pustit a opět to vypíše chybovou hlášku

#8 Re: Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-05-29 17:20:47

JF napsal:

Pokud chcete cronem zpracovat něco jiného než php, tak nelze.

Našel jsem návod od vývojáře pluginu, kde popisuje jak nastavit ten cron. https://wpbookingcalendar.com/faq/cron-script/. Zkoušel jsem to podle toho návodu, ale nelze mi přidat ten cron, moc tomu nerozumím proč to nejde. Pokaždé, když zkouším to

wget https://apartmanylizard.cz/shortcode

, tak to vyhodí chybovou hlášku „skript musi byt z vasi domeny.“

#9 Re: Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-05-28 20:06:29

JF napsal:

Dobrý den, odkaz je nastaven správně na funkční odkaz. Čili PHP kód se zpracuje, javaskripty které na stránce máte již nikoliv. S cronem lze spustit jen php kód, nefunguje jako korektní webový prohlížeš který zpracovává java aplety.

Takže to tedy nelze nastavit?

#10 Re: Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-05-27 18:27:33

JF napsal:

Dobrý den, zvolíte periodicky, vybere jak často a zadáte url adresu napr: vaseurl.cz/skript.php - ve vašem účtu aktuálně neeviduji žádny cron založen, čili nemůžu ověřit funkčnost.

Cron jste neviděl, jelikož je založen na jiném účtu, přesněji na tomto vitpajurek. Absolutně nevím jak ten cron udělat, tak aby zobrazil stránku a importovalo to přes shortcode iCal.

#11 Re: Ostatní problémy » Přesun webových stránek » 2020-05-27 17:10:55

JF napsal:

Dobrý den, pokud se jedná o wordpress, je potřeba v databázy upravit minimálně home a site url. Samozřejme doporučuji upravit i další adresy, dle naplnění obsahem jich může být desítky, ale i tisíce. Na tuto změnu lze také použit k tomu určené pluginy.

Děkuji stačilo upravit home a site url

#12 Ostatní problémy » Cron úlohy » 2020-05-27 17:06:19

players
Odpovědi: 13

Dobrý den,

chci se zeptat jak mám zde na Endoře nastavit Plánovač úloh, tak aby otevřel stránku každých pár minut. Na stránce se nachází shortcode, který po návštěvě aktivuje import iCalu. Zkoušel jsem zadat jen url.cz/názevstránky, ale nefungovalo. Proto se obracím na Vás s prosbou o pomoc.

#13 Stránky porušující pravidla » Opětovné odblokování apartmanylizard.cz » 2020-05-24 14:50:55

players
Odpovědi: 1

Dobrý den,

prosím znovu o odblokování webové prostoru apartmanylizard.cz. Váš systém opět vyhodnotil špatně účel této stránky. Nejedná se o phishing, ale o webový prostor pro apartmány v rodinném domě. Stránka byla již jednou odblokovavána, ale musel jsem znovu přehrát soubory a to stránku znovu zablokovalo.

Děkuji.

#14 Ostatní problémy » Přesun webových stránek » 2020-05-24 13:27:13

players
Odpovědi: 2

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Vytvářel jsem webové stránky na jiném účtu ve FREE programu a nyní jsem vytvořil nový účet a zaplatil doménu a hosting. Přesunul jsem soubory z FTP z původní stránky která se jmenovala penzionceladna na novou jménem apartmanylizard.cz a samozřejmě i databázi. No, jenže problém je v tom, že když zadáte apartmanylizard.cz, tak vás to přesměruje na původní stránku. Kde jsem udělal chybu?

#15 Re: Wordpress » WPForo » 2016-10-16 19:08:49

No ja za tu dobu změnil plugin na asgaros-forum ale nevím jak tam narvat češtinu

#16 Wordpress » WPForo » 2016-10-16 16:04:29

players
Odpovědi: 3

Dobrý den potřebuji pomoc s nastavením pluginu WPforo http://futuregames.4fan.cz/community-2/ heslo je 500
Absolutně se mi tam nechcou ukazovat témata https://upload.hicoria.com/files/aMyHmnK1.png

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK