#1 Re: Prestashop » Timeout » 2018-10-18 23:33:28

Dobrý den,
narazil jsem na stejný problém. Původně jsem myslel, jestli to není tím, že presta běžela na free programu (omezení serveru apod.). Upgradoval jsem tedy na program plus a žádná změna se neprojevila. Děkuji za reakci.

#4 Re: Joomla » Kde jsi Joomla installer? Nemohu instalovat » 2017-03-14 15:03:18

Dobrý den. Problém se projevuje na hostingu u Endory. Plugin není v seznamu pluginů vůbec vidět = není co povolit. Viditelný je pouze plugin pro instalaci z JED odkud též nemohu nic instalovat :-( Jak jsem psal, tak při prohlížení složek na FTP jsem narazil na adresář instalátoru. Tak jsem trochu bezradný. Porovnával jsem strukturu adresářů s instalací joomla na jiném hostingu (C4), kde to běží bez problémů. Obě instalace spravuji stejným způsobem, alespoň jsem o tom zatím přesvědčený. Rozdíl je pouze v tom, že na endoře se jedná o doménu 3-tího řádu a na C4 1-ního. Na Endoře jsem dlouho nepotřeboval přidávat žádné nové rozšíření, takže nemám žádné vodítko ohledně toho, že by se tato chyba projevila po nějaké aktualizaci.

#5 Joomla » Kde jsi Joomla installer? Nemohu instalovat » 2017-03-13 18:32:17

drumshot
Odpovědi: 9

Dobrý den,
pátral jsem a pátral ale nevypátral můj stávají problém ohledně nemožnosti instalace jakéhokoliv doplňku. Zmizel mně plugin pro instalaci. Spíše mně ale přijde, že ho joomla nevidí. Když jsem koukal na FTP, tak jsem na složku installeru narazil. Možná jsem už z toho pátraní nějaké vlákno přehlédl, tak se omlouvám za případný spam, ale už si opravdu nevím rady :-(

Našel by se prosím někdo s radou o co GO?

Děkuji

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK