#2 Re: Ostatní problémy » Přechod ke konkurenci » 2012-07-07 18:24:36

Dobrý den.. Chtěla bych od vás přejít k jinému webhostingu (neomezenému), protože mě těch 15 GB nestačí.. Chci se proto zeptat, jak mohu zrušit smlouvu, kterou jsem s vámi měla na 6 měsíců a využila jsem zatím 2 měsíce?

#3 Re: Program plus » Zrušení smlouvy » 2012-07-07 14:56:53

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by šlo nějak zrušit smlouvu, když jsem si u vás před dvěma měsíci objednávala endoru MEGA a mám ji zaplacenou na 6 měsíců. + Ještě se chci zeptat - Pokud bych to zrušila, peníze co jsem za to zaplatila zůstanou vám?

#4 Re: Program plus » Nestačí mi prostor pro web » 2012-07-06 20:43:23

Dobrý den. Toto spíše patří k endoře MEGA, ale nevěděla jsem, kam to zařadit. Psala jsem vám již na email, ale myslím si, že tady dostanu rychlejší odpověď. Před pár měsící jsem si u vás aktivovala endoru MEGA, ale teď se objevil problém v tom, že mě těch 15 GB stačit nebude. Už jsem vám o tom psala a vy jste mě odpověděli, že by to bylo možné nějakým způsobem navýšit, ale další web s endorou MEGA si založit nemůžu, protože mě web slouží jako webová galerie. Takže bych se vás chtěla zeptat: Jakým způsobem by to šlo navýšit, kolik bych mohla asi dostat místa nejvíce a kolik by to stálo? Děkuji mockrát za odpověď! Endoru jsem si vážně moc oblíbila, tak snad to půjde navýšit smile

web: http://gallery-miley-cyrus.4fan.cz

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK