#2 Problémy s FTP » Neexistuje složka domény » 2020-10-14 17:18:08

mkeleven
Odpovědi: 2

Dobrý den,
od rána nevidím složku pro jednu ze svých domén.

Mohl bych poprosit o opravu.

Děkuji, hezký den

#3 Re: Problémy s MySQL » přístup k databázím v administraci. » 2016-01-05 23:06:16

Webova stranka neni dostupna.
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Zkousel ostatni, i anonymne. Na tabletu pres mobilni pripojeni vse funkcni, pripojim se pres wifi a stranky se nenactou. Zvlastni sad

#4 Re: Problémy s MySQL » přístup k databázím v administraci. » 2016-01-05 22:57:14

Je mozne ze to zavisi na pripojeni internetu, na tabletu pres mobilni pripojeni mi to bezi take vsechno. Ale na pocitaci pres WiFi to nebezi. Netusite, kde by mohl byt problem? Poskytovatel internetu > wifi router > kabel do PC, jeste dve hodiny zpatky to fungovalo bez problemu. Prohlizec Chrome i Edge, oba stejne nefunkcni.

#6 Re: Problémy s MySQL » přístup k databázím v administraci. » 2016-01-05 22:33:07

Zdravím, mám stejný problém. Přístup k databázím je nefunkční a s tím i všechny weby, které je používají. Nějaká rada co s tím?

#7 Re: Drupal » Problém s instalací ckeditoru » 2012-06-17 15:06:36

Zdravím,
pomůže mi někdo s instalací ckeditoru na Drupal? Verzi Drupalu mám poslední 7.14 a instaluji též poslední verzi ckeditoru.
Řídím se podle instrukcí na stránkách ckeditoru (http://docs.cksource.com/CKEditor_for_D … stallation), ale přesto mi to napíše chybou hlášku:

The CKEditor component is not installed correctly. Please go to the CKEditor homepage in order to download the latest version. After that you must extract the files to the sites/all/modules/ckeditor/ckeditor or sites/all/libraries/ckeditor directory and make sure that the sites/all/modules/ckeditor/ckeditor/ckeditor.js or sites/all/libraries/ckeditor/ckeditor.js file exists. Refer to the README.txt file for more information.

Neměl byste s tím někdo zkušenost?

Díky za radu ..

Martin

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK