#1 Re: Wordpress » Free responsivní wordpress šablona Ellias » 2013-04-09 15:39:24

JF napsal:

Napríklad tu https://webtrh.cz/219735-free-responsiv ... s?p=933623 tvrdíte že ste si s tej šablóny zobraz inšpiráciu keďže nemáte grafické vlohy. Takže ste jej vzhľad okopíroval z platenej šablóny čo je podľa mňa porušenie autorských práv. A práve preto je šablóna i v anglickom jazyku, keby ste ju robili vy tak by bola v českom. Dal vám jej tvorca oprávnenie okopírovať vzhľad? Už od pohľadu na vašu tému a tú platenú je vidieť že sa jedná o miernu úpravu platenej šablóny. Mali by ste si to premyslieť, ak tvorca šablóny na to príde, že ste to bez jeho vedomia takto urobili tak sa môže súdiť a verte že lacné to nebude.

Je zvláštní, že v prvním příspěvku mi tykáš a v druhém vykáš. To je ale jedno. Vůbec nechápu, jak si můžeš dovolit něco takového říct. Obviňovat někoho z porušování autorských práv bez toho aby jsi byl schopen to prokázat je sprostota. Je vidět, že o autorském právu nemáš ani povědomí. To co jsem udělal já je inspirace, protože jsem jsem se inspiroval a nic jsem neokopíroval. Vzhled je pouze podobný, ne totožný. V celé šabloně není ani kousek zdrojového kódu z originální šablony, kterou ani nemám koupenou, nebo staženou. Všechny fotky, které tam jsou, jsou z free fotobanky, stejně tak jako ikonky sociálních sítí. To že je šablona v anglickém jazyce není směrodatné. To si jako myslíš, že kdo je Čech, musí všechno dělat česky? Tvoje nehorázná tvrzení mne velmi rozčilují a nechápu, jak si tohle můžeš dovolit. Každý kousek kódu, který je v té šabloně jsem napsal, pokud nepočítám bootstrap, jquery a podobné věci, je můj vlastní výtvor. Místo toho, aby jsi ocenil, že si někdo dal práci, udělal responsivní šablonu, kterou dal volně k používání všem kdo o to budou mít zájem, píšeš tady nesmysly. Kóduji wordpress šablony dnes a denně a když jednou udělám něco jen tak pro zábavu, najde se někdo jako ty.To jsem si to měl dát do šuplíku? Napíšu autorovi šablony a doufám, že se mi pak omluvíš.

#2 Re: Wordpress » Free responsivní wordpress šablona Ellias » 2013-04-09 11:36:00

JF napsal:

Je to povolené okopírovať šablónu http://themes.tielabs.com/?theme=sahifa mierne ju upraviť a vydávať za svoju? Osobne si myslím že je to porušenie autorských práv témy ktorú si okopíroval keďže je to platená téma.

A co přesně jsem okopíroval? Kód? Nějaký obrázek? Je snad na šabloně něco co by bylo stažené z té premium šablony? Kód? Nebo něco jiného? Jsi schopen podpořit něčím své tvrzení? Parazituji snad na té premium šabloně? Chci snad něco za to že tu šablonu někdo používá? Pokud dokážeš na diskuzi tvrdit, že někdo něco okopíroval a porušil autorská práva, tak by jsi to měl něčím podpořit. Jsem zvědavý na tvou odpověď.

#3 Re: Wordpress » Free responsivní wordpress šablona Ellias » 2013-04-07 08:20:13

Zdravím všechny

vytvořil jsem responsivní šablonu, kterou dávám volně ke stažení. Můžete si ji upravovat jak uznáte za vhodné, žádné odkazy tam zůstat nemusí, sice je šablona v angličtině, ale je translate ready, takže si ji můžete přeložit. Snad to nebude admin brát jako spamování, když je šablona na Endoře :-D

Link

#4 Re: Problémy s administrací » Špatné pozadí v adminu » 2013-01-27 21:35:07

Zdravím
v adminu se mi zobrazuje pozadí jen u prvních dvou domén, u ostatních ve výpise ne a je to hrozně nepříjemné, to písmo se nedá číst. Dělá to ještě někomu?

#5 Re: Program plus » Platba bez variabilního symbolu » 2013-01-09 19:34:19

Dobrý den

mám problém s tím, že jsem objednal doménu a hosting, a kolega, který to platil, neuvedl variabilní symbol. Bude možné toto nějak vyřešit? Nenašel jsem emailový kontakt, tak píši sem. Můj email je <!-- e --><a href="mailto:musilekv@seznam.cz">musilekv@seznam.cz</a><!-- e -->

Děkuji

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK