#1 Re: Náměty na inovace » PHP verze 7.4 » 2022-09-02 13:11:33

Diky @marpolda,
mohu-li se zeptat, kde se nachazi moznost zmeny u serveru sasanka (pripadne i s URL, prosim) ?
Pokud je to Webové prostory -> Nastavení PHP .. tak to na klokankovi neexistuje.

UPDATE: sem slepon .. nalezeno po rozkliku Webove prostory > domena .. tak primo na "titulce" se odscroluje dolu a je tam schovane  "PHP nastavení" a pull-down menu. Vyreseno.

#2 Re: Náměty na inovace » PHP verze 7.4 » 2022-09-02 10:38:02

Podle webadmina mam oba dva web prostory na serveru klokanek. Ale WP / Nastroje / Stave Webu / Info / Server mi u jednoho rika ze jede PHP 7.4.5 a u druheho 7.3.3 a samozrejme pak pise ze by bylo vhodne upgradovat verzi.
Vyse je popsana cesta k  sekci Webové prostory -> Nastavení PHP  ale pokud dojdu do administrace  https://webadmin.endora.cz/user/  tak tam weby vidim, ale sekci k nastaveni PHP nikoli.
Jak je mozne ze se reportuji ruzne verze ze stejneho serveru a co s tim ?

#3 Wordpress » Chybějící Facebook » 2021-02-27 23:42:43

jogamariecz
Odpovědi: 1

Dobrý den, asi před měsícem mi po updatu stránek jogamarie.cz zmizel ze sidebaru náhled na Facebook. Na nových strankách mariefrycova.cz se mi facebook do sidebaru vůbec nepodařilo přidat. Při přidávání FB do sidebaru blogu se na dané stránce objevil jen zadaný Název ale vkládaný náhled na FB tam chybí. Dostala jsem informaci, že se toto může stát, pokud hostingová společnost zařadí FB na černou listinu. Poradíte mi prosím někdo, co s tím?
Děkuji
Marie

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK