#1 Re: Problémy s administrací » nemůžu se přihlásit do admin rozhraní Wordpressu » 2018-09-27 09:02:05

Dobrý den, hodnota memory_limit je k nalezení ve vlastnostech hostingu -> https://www.endora.cz/vlastnosti

Záleží na tom, jaký hostingový program využíváte.

#2 Re: Tvorba webu » Aktivování ImageMagick » 2018-09-27 08:58:05

Změna verze PHP je možná v sekci -> Webové prostory, viz článek v nápovědě -> https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … stor#druha

#3 Re: Wordpress » WPBakery Page Builder » 2018-09-18 13:40:45

Dobrý den,

problém samotný nemusel být v pluginu, ale v tom, že jeh nároky překročili nějaké limity hostingu. Těžko takto říci když nevím o jakou doménu se jednalo. Vyzkoušejte zprovoznit s variantou PLUS. Hosting PLUS by měl být ZDARMA k vyzkoušení po přihlášení do webadmin.endora v sekci -> Webové prostory.

#4 Re: Wordpress » Http ERROR 500 » 2018-08-23 15:15:42

Dobrý den,

díval jsem se na Váš problém a způsobuje jej plugin wordfence, který se snaží alokovat paměť nad rámec kvóty pro FREE variantu hostingu (PHP memory limit). Problém můžete řešit tak, že plugin optimalizujete (upravíte nějaká nastavení která si mohou nárokovat velké kapacity), odeberete, či stránky ponecháte v aktuální podobě a přejdete na placenou variantu hostingu (PLUS nebo MEGA).

#5 Re: Problémy s FTP » Nejde se mi připojit.. » 2018-07-31 09:12:18

Dobrý den,

pro jistotu si zkontrolujte správně nastavené připojení s údaji z nápovědy -> https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … jit-na-ftp

Dále při nastavení spojení nezapomeňte zaškrtnout -> použít pasivní přenos dat.

Pokud se pokoušíte připojit ze zahraničí, tak je zapotřebí zjistit svojí IP (https://www.mojeip.cz/) a v nastavení FTP účtu si přidat výjimku pro připojení této své IP.

Pokud máte nějaké aktivní relace ve svém FTP klientovi tak je odstraňte a vytvořte si nové spojení s touto konfigurací.

#6 Re: Ostatní redakční systémy » MediaWiki vyhazuje chybu PHP » 2018-01-25 10:27:11

Dobrý den,

Na serverech je tato funkce vypnuta v konfiguraci PHP. Změna bohužel není možná z bezpečnostních důvodů. Děkujeme za pochopení.

#7 Re: Ostatní problémy » IP addres » 2018-01-25 10:01:00

Dobrý den,

Na servery se přes Putty není možné přihlásit.

#8 Re: Ostatní problémy » Stahovanie RAR alebo ZIP z FTP » 2018-01-25 09:23:34

Dobrý den,

problém je v tom, že jste složku se souborem ZIP/RAR umístil do složky WP Admin. Vytvořte proto složku, kde budou soubory ke stažení přímo ve výchozím adresáři pro hosting, tedy adresáři /web/. Jakmile tak učiníte, bude možné ve WordPressu přímo vytvořit v HTML editoru stránky (či příspěvku) odkaz ke stažení ZIP/RAR souboru a to následovně:

<p>Materiál ke stažení: <a href="http://oosrzpoltar.6f.sk/Soubory/Soubor.rar"><b>Soubor RAR</b></a></p>

#9 Re: Ostatní problémy » Nelze se připojit na web přes www » 2018-01-17 10:13:06

Dobrý den,

To proč nevidíte žádný webový obsah na adrese foresterraworld.8u.cz je proto, že doména není zaregistrovaná. Proto není možné vidět žádný webový obsah. Hláška -> Doména neexistuje" je tedy správná :-)

Pod Vaším účtem je aktuálně zprovozněna doména -> http://forsterraworld.8u.cz/. Jestli Vám tento název nevyhovuje (jak píšete chybí zde písmeno E), pak pokud si přejete mít název jiný, bude zapotřebí přidat doménu s novým (správným) názvem k vašemu účtu. To provedete po přihlášení do administrace hned na  úvodní stránce naleznete vpravo dole oranžové tlačítko + Přidat doménu. Po kliknutí na něj vyplníte správný název, zvolíte hosting a dokončíte objednávku.
Poté až bude doména pod Vaším účtem, tak webový obsah na ní bude potřeba přenést z domény, která je nyní psaná "špatně". Dívám se, že na této "špatné" doméně máte aktuálně WordPress. Pro přesun WordPressu mezi doménami má Endora připravené vlastní scripty a lze tak provést jednoduše z administrace. Jak na to? Přikládám nápovědu (obsahuje také videonávod) -> https://www.endora.cz/novinky/presun-wo … iknuti-267

S pozdravem Tomáš Novotný, tým Endora :-)

#10 Re: Ostatní problémy » Nezabežpečené » 2017-12-19 10:20:21

Pokud si přejete certifikát odstranit, stačí v administraci Endory kliknout na sekci -> Webové prostory -> vybrat svůj prostor -> v sekci HTTPS certifikát zrušit.
Pokud jste si své stránky uvedl do nefunkčního stavu, doporučuji nahrání zálohy z data, kdy stránky byly ještě funkční. To provedete opět v sekci Webové prostory -> vyberete svůj prostor -> sekce Zálohy. Zde budou dostupné zálohy pro Váš webový prostor

#11 Re: Problémy s MySQL » Error establishing a database connection » 2017-12-18 09:52:52

Dobrý den,
dívám se do systému, ale žádnou doménu ani databázi jsem pod tímto účtem nenašel. Pokud Vám (předpokládám, že na webu byl WordPress) vypisoval Error establishing a database connection, stačilo se podívat do svého error logu, kde byla určitá chyba specifikována. Avšak vzhledem k tomu, že jste jak píšete promazával některé MySQL účty a poté se chyba objevila, byl zřejmě jeden z nich pro WP využíván (ať už celým systémem, či v některém z pluginů) :-)

#12 Re: Ostatní problémy » Problematika s .Htaccess a Subdoménou » 2017-12-18 09:43:52

Dobrý den,
je samozřejmě možné zobrazovat své vlastní chybové soubory (stránky) pro chybu 404.
Toho docílíte následovně viz naše nápověda -> https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … tranka-404

#13 Re: Ostatní problémy » Nezabežpečené » 2017-12-18 09:34:18

Dobrý den,
tuto hlášku vidíte proto, že na svých stránkách nepoužíváte HTTPS protokol, který při komunikaci data šifruje, na rozdíl od běžného HTTP. Prohlížeče nyní tuto hlášku vypisují, pokud nedetekují HTTPS protokol.
K tomu, aby Vaše stránky běžely pod HTTPS, musíte mít vygenerovaný SSL certifikát pro svou doménu. Pro tento případ nabízí Endora zdarma SSL certifikát od Let's Encrypt. Více v naší nápovědě zde -> https://www.endora.cz/vlastnosti/https- … ing-endora
a zde -> https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … certifikat

#14 Re: Problémy s administrací » Nefunguji subdomeny » 2017-12-18 09:24:06

Dobrý den,

Nastavené chování subdomén je možné, jak jste psali těmito třemi způsoby. Ovšem pokud jeden z nich zvolíte, je nutné nějaký čas vyčkat (kolem 15 minut), než se změny projeví. Proto Vám subdomény "nefungovali" ihned. :-)

#15 Re: Problém s přesměrováním domény » Smazání původní domény - "Plus" je pryč » 2017-12-18 09:21:05

Dobrý den.

Pokud jste si zakládal novou doménu, je samozřejmě možnost si placený program převést mezi hostingy. Ovšem pokud jste jak píšete původní smazal, pak převod placeného programu v administraci již nenaleznete. Avšak o něj nepřijdete. Napište e-mail na fakturace@endora.cz s těmito informacemi a pokud to bude možné, uveďte také číslo faktury, na které jste si původní hostingový program PLUS platili. Program Vám převedeme a nastavíme pro novou doménu :-)

#16 Re: Problémy s FTP » Nelze se připojit na FTP » 2017-12-08 12:20:40

Dobrý den, Livechat je dostupný od placeného programu PLUS, avšak v těchto dnech je dostupný také uživatelům s FREE programy -> snažíme se o co možná nejlepší podporu pro naše uživatele. To že jste chat neviděl bylo možná způsobeno tím, že v daný moment byl chat vypnutý. :-)

Co se týče Vašeho problému s připojením na FTP, mohl by jste upřesnit o jaký problém se jedná? Nemáte například nějaká chybová hlášení z FTP klienta, abychom mohli určit podstatu problému?

#17 Re: Wordpress » Error establishing a database connection » 2017-12-08 12:14:31

Dobrý den,

díval jsem se do konfigurace souboru wp-config.php na webovém prostoru cz.mzf.cz a byl zde problém, že jste měl špatné údaje o define('DB_USER', kde jste se odkazovali na neexistujícího uživatele. Uživatele jsem vytvořil a přiřadil práva k DB.

#18 Re: Ostatní problémy » Problém MINECRAFT DNS IP » 2017-12-05 09:05:46

Error establishing a database connection znamená, že máte nesprávné údaje v souboru wp-config.php. Zde se nastavuje přihlašování do databáze. Zkontrolujte, zda se údaje zde uvedené opravdu shodují se správnými údaji.

Dále může jít o poškození samotné databáze a musíte učinit několik kroků k její opravě.

Opravu databáze zahájíte přidáním následující hodnoty do souboru wp-config.php:
define('WP_ALLOW_REPAIR', true);

Jakmile tak učiníte, přejděte na adresu:
http://www.VASEDOMENA.cz/wp-admin/maint/repair.php.

#19 Re: Problémy s MySQL » [Vyřešeno] PHP Krok 6. » 2017-12-04 09:23:23

Ano, jak to již ani podruhé nešlo, vypadalo to na porušené instalační soubory. Jsem rádi že jste na problém přišli a web Vám již funguje.

S pozdravem Endora.cz :-)

#20 Re: Problémy s administrací » Nevytvořila se složka backup » 2017-11-21 15:26:33

Dobrý den, díval jsem se, zda nejsou zálohy u Vás vytvořené a nemáte pravdu, zálohy se vytvořili. Nejspíše jste adresář /backup/ přehlédl.

Jsou zde ze dnešního dne zálohy prostoru svet-supe...(nebu zvěřejnovat celé doménové jméno) z času 13:14, dále jsou zde zálohy stejného webového prostoru v časech 13:03 a 12:25.

Složku /backup/ naleznete po připojení na FTP.
POZN. složka se nevytvoří v adresáři /web/ příslušného webového prostoru, ale nad touto složkou  :-)

#21 Re: Program plus » Platba složenkou - kolik, za jak dlouho » 2017-11-15 09:28:51

Dobrý den, platba složenkou je sice nestandadtní, ale je možná. Nezapomeňte uvést správně a čitelně variabilní symbol, aby bylo možné platbu správně spárovat s hostingovým účtem smile Co se týče platby poštovného, tak by Vám pošta měla poplatek určit sama a poplatek by se měl zaplatit zvlášť na pobočce smile (Pošta Vám to naúčtuje navíc, vy pošlete jen peníze za cenu hostingu dle zálohového listu).

Doporučujeme však platbu převodem smile

#22 Re: Ostatní problémy » Problem s php » 2017-11-08 11:40:31

Dobrý den, tyto funkce jsou podporovány balíčkem php-bcmath, který byl na server nainstalován. Vámi zmíněné funkce by tedy měly být funkční. smile

#23 Re: Program plus » Prodloužení hostingu a domény » 2017-11-08 11:27:40

Dobrý den, sjednocení platby je v již zmíněné sekci k dispozici. Kontroloval jsem toto nastavení a tlačítko pro sjednocení platby zde je smile

Faktury chodí jak píšete automaticky, generují se totiž měsíc před expirací služby (hostingu nebo domény).

Pokud máte nějaké další otázky ohledně fakturace, či chcete provést nějaké změny v objednávkách (úpravy), napište prosím e-mail na fakturace@endora.cz
(E-mail prosím odešlete z kontaktní e-mailové adresy uvedené při registraci účtu, aby se jednalo o autorizovaný požadavek a mohly se poté provádět změny ve fakturacích)

#24 Re: Program plus » Prodloužení hostingu a domény » 2017-11-07 09:18:22

Dobrý den, ohledně promeškané splatnosti faktury, napište prosím e-mail na fakturace@endora.cz.
Hosting a doména lze sjednotit do jedné faktury tak, že rozkliknete sekci Webové prostory -> vyberete název -> Otevře se stránka, kde je úplně dole sekce Fakturace -> Zde je tlačítko Sjednotit (Sjednotit fakturaci domény a hostingu.)
Jinak veškeré ceny za služby jsou pro Vás k dispozici zde -> https://www.endora.cz/cenik

#25 Re: Kritika webu » Kritika webu - pohodovemiminko.cz » 2017-11-06 11:49:32

Dobrý den, stránky vypadají moderně, odvedl jste celkem dobrou práci.

Dle mého jsou akorát trošku "agresivní" barvy pozadí. Když se přejíždí mezi sekcemi, tak je přechod vzhledem k barvám nevyvážený. Zvolil bych světlejší barvy.
-> Toto je celkem šikovný nástroj pro barevnou korekci barev, které se k sobě "hodí" -> http://paletton.com/#uid=1000u0kllllaFw0g0qFqFg0w0aF

Jinak dobrá práce smile

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK