#2 Ostatní problémy » Problém s webem » 2018-01-13 00:39:33

teamgrass
Odpovědi: 1

Dobrý den, z mého již smazaného webu tstportf.hys.cz jsem si převedl wordpress na svou novou webovou adresu martinricica.eu. Přihlásit do administrace jde, ale jakmile otevřu přímo stránku martinricica.eu, přesměruje mě to hned na předchozí smazanou stránku tstportf.hys.cz. Úvodní stránku webu (URL) ve wordpress nastavení mám již změněnou na martinricica.eu. Co může být chybou? Děkuji za radu.

#3 Ostatní problémy » Kopírováni obsahu » 2017-11-26 00:38:23

teamgrass
Odpovědi: 1

Dobrý den, zkopíroval jsem si obsah webu http://testruo.tode.cz/ na http://restauraceuorla.cz. Při otevření stránek mě to ale přesměruje zpátky na http://testruo.tode.cz. Jak se toho zbavím, aby byly soubory přímo na restauraceuorla.cz?

Děkuji

#4 Prestashop » Překlad a úprava šablon » 2017-10-12 22:22:06

teamgrass
Odpovědi: 0

Dobrý den, vytvořil jsem si e-shop přes Prestashop 1.7.1.0 na testovací adrese http://testshopmx.8u.cz . Už jsme se několikrát pokoušel šablonu měnit, ale nikdy se mi to nepovedlo. Například searchbar https://ctrlv.cz/KX82 , na kterém se mi pořád zobrazuje text "search our shop" i když jsem toto v souboru /testshopmx.8u.cz/web/themes/classic/modules/ps_searchbar/ps_searchbar.tpl změnil na "prohledat e-shop"... Který soubor mám vůbec upravovat aby se mi to změnilo? Už si nevím rady a nevím, kde hledat.

Děkuji za jakoukoliv radu.

#5 Re: Wordpress » Úprava style.css » 2017-10-02 20:52:37

JF napsal:

CSS súbory sa ukladajú do cache prehliadača keďže sa jedná o statické súbory. Tj postačuje obnoviť stránku za pomoci klávesovej kombinácie CTRL+F5 čím sa vyvolá znovu načítanie súboru zo serveru.

Super, funguje to. Děkuju, moc mi to pomohlo!

#6 Wordpress » Úprava style.css » 2017-10-02 20:23:21

teamgrass
Odpovědi: 2

Zdravím, mám WordPress web s šablonou Restaurant advisor a v editoru šablony si upravuji soubor style.css, ale i jiné soubory .php . Ale ačkoliv soubor style.css měním, změny souboru se na webu nijak neprojeví. Např. jsem si upravil velikost loga v headeru, ale při zobrazení stránky zůstalo logo stejné jako před úpravou, když jsem si to v google chromu ověřil možností prozkoumat, tak se mi v konzoli objevili soubor tak, když nebyl ještě přepsán. Ve FTP se zobrazuje již upravená verze souboru...

Kde by mohla být chyba? Není například chyba v tom, že podle souboru style.css se web neaktualizuje okamžitě? - Ale to se mi zdá nepravděpodobné, protože když přepisuji soubor .php, změna se projeví okamžitě.

Děkuji za jakékoliv rady a tipy.

#7 Ostatní problémy » Na jakém web. prostoru aktivovat PLUS? » 2017-04-24 16:55:34

teamgrass
Odpovědi: 1

Dobrý den, mám několik webových prostorů, z toho asi 3 jsou udělané jako přesměrovávací na www.motocrosskarlin.cz Web mi občas padá, tak bych chtěl přejít na program PLUS. Ale na web. prostoru motocrosskarlin.cz nejsou žádné soubory, který tento web má. Jsou asi na testovacím web. prostoru, který mi pak někdo z podpory pomáhal převést aby se zobrazoval web na motocrosskarlin.cz Kde bych měl teda program PLUS nastavit, na jakém web. prostoru?

Děkuji
Martin Řičica

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK