#2 Jen tak » HW serverů » 2017-06-17 23:26:34

jindral
Odpovědi: 2

Zdravím.
Koukal jsem se tak na hardware serverů Endory a zajímalo by mě, proč klokanek jako jedinej výkonem trochu vystupuje z řady. Je někde třeba nějakej přehled, kolik domén běží na jakým serveru? Případně jak se rozhoduje o tom, kdo na jakým serveru bude?
Ne že by mi to nějak vadilo, to vůbec, jsem jenom zvědavej big_smile

#3 Re: Ostatní problémy » Zařazení do katalogu zamítnuto - web bez obsahu » 2012-04-01 15:33:38

OK, chápu. Já ten web plánuju předělat, dlouho jsem nemoh najít vyhovující CMS, tak sem zkončil u phpBB. Pak sem narazil na CMD Made Simple a to je skoro dokonalý. Dík wink

#4 Re: Ostatní problémy » Zařazení do katalogu zamítnuto - web bez obsahu » 2012-04-01 12:01:39

Dobrý den, mám freehosting sipc.8u.cz, chtěl jsem ho zařadit do katalogu, ale bylo to zamítnuto. Prý mám "web bez obsahu" ale není to pravda. Určitě znáte Earth Hour (jak se po celym světě na hodinu vypnou světla která osvětlují např. památky). Řekl jsem si, že by nebylo špatné o tom lidi trošku informovat, tak jsem si udělal jednoduchou stránku, kde byl obrázek s odkazem na Earth Hour a pod ním "Continue to SIPC". Reklamní pata byla posunuta trošku dolu, protože to vypadalo hnusně a když ji přes noc skryju, nijak moc to snad nevadí. Ale o co mi jde - prosím zdejší administrátory, kteří kontrolují weby co se chtěj dostat do katalogu, aby si prohlédli celou stránku a ne jenom zběžně zkoukli stránku stylem "kouknu, nic moc tu neni, jeden obrázek a černý pozadí, to zamítnu". Navíc prý ještě porušuju podmínky provozu - čím? Předem dík za objasnění.

Ten index.html je na adrese http://sipc.8u.cz/index_earthhour.html (akce už zkončila, tak jsem to dal vše do původního stavu a index.html přejmenoval, aby se mohl načíst originální index.php)

P.S. Omlouvám se za případné chyby, píši ve spěchu

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK